První minuty Crysis Trilogy s XkoGuru

Publikováno: 22.12.2021, 12:15

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 66 článků

Přátelé, jsou měsíce, kdy člověk neví, co hrát dřív. Ani teď tomu není jinak a k tomu ještě hráč dostane do ruky Gamepass a je vymalováno. Nicméně i přesto, že her je nyní opravdu hodně, je potřeba se podívat na tituly, které jsou na herní scéně celebritami. A takový Crysis vždy byl a myslím si, že na vždy bude. Jedná se o průlomový kousek z Německé dílny Crytek. Moc dobře si pamatuji, když v roce 2007 přišel první díl, který nám díky svému enginu CryEngine vyrazil dech. Hra vypadala naprosto úžasně, a já si pamatuju, jak jsme museli ladit svá PC aby hra šlapala co nejlépe.

Ovšem na Xboxu to byla jiná pohádka. Tam vše šlapalo jak mělo ale je pravda, že grafika nedosahovala takových orgií, jako na nadupaných PC. Celá série se odehrává kolem čtyř dílů celkem, přičemž tři jsou hlavní, a ty vyšli na PC a konzole a pak jedna malá odbočka s názvem Warhead. My se dnes podíváme na zmíněné tři hlavní díly, které dnes v roce 2021 přináší Crytek v remaster verzi na novou generaci konzolí. V dnešním videu Vás provedu všemi třemi díly, u kterých se podíváme, jak se remaster podařil a zda se změnilo něco ze strany gameplaye.

Pro mě je tato hra díky její historii velmi zásadním titulem a vždy bude patřit mezi mé oblíbené tituly, u kterých mám spousty herní vzpomínek. Pro mě konkrétně je nejlepší díly ten druhý. Má úžasné prostředí a celé flow ze hry je pro mě nezapomenutelné. Proto jsem se do této hry pustil z chutí a musím říct, že mě v Cryteku velmi mile překvapili. No posuďte sami z nového videa. Tak ať se líbí.

27. 10. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: Crysis Remastered Trilogy

Není to tak dávno, co jsme se všichni pozastavovali nad tím, kam že ten herní svět spěje. Byl to samí remaster nebo remake, novou značku či alespoň pokračování série, aby člověk pohledal. Tento trend vůbec nezeslábl, spíš právě naopak. Jedním z těch, kdo naskočil do toho vlaku, byl německý Crytek se svou oceňovanou sérií Crysis. Remaster prvního dílu vyšel před více než rokem a že by si u hráčů vydobyl nějakou...

»