Psychedelický akční horor The Chant

Autor: tonyskatePublikováno: 12.6.2021, 7:34

Publikováno: 12.6.2021, 7:34

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5456 článků

Další z nových značek, které vyjdou pod záštitou Prime Matter, je vesmírný thriller The Chant, který už byl oznámen dříve, ovšem teď už má kanadský celek Brass Token zastoupení v podobě vydavatele. Tento akční horor je zasazen do země sužované novověkým kultem, který hráčům nabídne nadpřirozené hrůzy i temnotu duchovna, okultismu a pozvolné odhalování pravdy o tomto světě. Čeká vás pak zkoumání pokroucené minulosti odlehlého ostrova i boj a únik před psychedelickými děsy.

Nadějný horor s pracovním názvem The Chant zaujme jak tématikou, tak vizuálním zpracováním, a vyjde během příštího roku.

 

19. 08. 2022 • p.a.c.o0

The Chant potvrzuje listopadové vydání

Po několika odkladech tady máme opačnou zprávu. Ne, že by hned šlo o dřívější vydání, ale i potvrzení data toho stávajícího jistě potěší. Podle potvrzení samotných vývojářů Brass Token a vydavatele Prime Matter se hororového The Chant opravdu dočkáme 3. listopadu, jak bylo dříve oznámeno. Jeho prostřednictvím se přesuneme do sedmdesátých let minulého století, abychom čelili našim vnitřním démonům. K tomu se kolem bude motat tajemný kult a to všechno se...

»