Punch Club 2: Fast Forward by měl dorazit letos

Autor: lindros88czePublikováno: 7.3.2023, 9:00

Publikováno: 7.3.2023, 9:00

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 166 článků

Jsou hráči, kteří ani po letech nedokáží opustit pixelové hry. Jestli patříte do této skupiny, je pro vás na letošní rok připraveno pokračování Punch Club 2: Fast Forward. 
Tato odvážná, vtipná hra s cyberpunkovou tématikou 80. let se vás právě teď bude snažit oslovit novým trailerem.

Hra je pokračováním hry Punch Club a pokud si chcete zahrát na pixelového hrdinu, tak níže máte informace z tiskovky

Zdroj TZ:
Spravujte svůj čas a finanční prostředky, šplhejte na vrchol bojových lig, řešte zločiny, pracujte pro policii, mafii, mafii a pro kohokoli jiného, s kým se setkáte. I když nic nepřekoná starou dobrou krev, pot a slzy, neurotrénink a nelegální software zní jistě lákavě. I když existuje mírné riziko, budete odhaleni jako podvodníci a vaše poslední mozková buňka se sbalí a odejde. Dokončením questů získáte přístup k novým bojovým školám, pohybům, dolarům, bodům dobrých lidí a dokonce i Lví královně na VHS! Vaše morální rozhodnutí ovlivňuje několik větvících se dějů, takže udělejte správnou věc! nebo ne. Nejsme váš šéf.

Funkce:

  • Staňte se šampionem – pokud chcete, udeřte, kopněte a podvádějte. Stát se nejlepším zatraceným bojovníkem není snadné; chce to čas, odhodlání, dolary a trénink! Zvyšte své statistiky a techniky, naplánujte si zápas a vytvořte si vlastní neuvěřitelně úžasnou školu boje!
  • Spravujte… všechno – Dohlížejte na vše od drahocenných hodin dne po finance, při šplhání na vrchol bojových lig, řešení zločinů, práci pro policii, mafii, mafii a kohokoli jiného, s kým se setkáte. Zdokonalte svou strategii, abyste se stali nejlepším zatraceným bojovníkem, jaké kdy toto město vidělo.
  • Příběh bohatý na příběh – Plně vyvinuté NPC se zajímavými osobnostmi a příběhy doprovázejí různé rozvětvené příběhové cesty k prozkoumání. Sázky na morální rozhodnutí ovlivňují výsledky příběhu!
  • Nostalgie 80. let – Tento simulátor bojového managementu poskytuje odvážný návrat do budoucnosti inspirované 80. lety. Užijte si čistou adrenalinovou úžasnost 80. let s humorem, citáty a starou dobrou akcí, která drtí kosti!
  • Cyberpunková estetika – svůdný pixel art styl se zářivou neonovou futuristickou paletou barev a podmanivým vizuálem předvádí jedinečnou perspektivu kyberpunkové budoucnosti.