Remake Max Payne 1 a 2 pro Xbox Series X|S

Autor: tonyskatePublikováno: 7.4.2022, 7:04

Publikováno: 7.4.2022, 7:04

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5468 článků

První dva díly série Max Payne od finského studia Remedy patří mezi klenoty herní historie. Temná atmosféra, skvěle vyprávěný příběh a především bullet-time, tedy akce se zpomalením času, učinili z těchto her kult. Nejednoho hráče tak potěšila zpráva, že Remedy a společnost Rockstar Games, která vlastní práva na tuto značku, uzavřely smlouvu a pod vedením původního studia vznikne remake obou her.

Remake Max Payne i Max Payne 2: The Fall of Max Payne vznikne jako samostatná hra Max Payne 1&2 pro Xbox Series X|S na vlastním enginu Northlight studia Remedy. Projekt zafinancují Rockstar Games a ropozčet bude odpovídat typické AAA produkci finského celku. Jakmile se vydavateli vývoj, marketing a další výdaje spojené s distribucí zaplatí, Remedy může získat dodatečné finanční ohodnocení.

Studio toho má momentálně docela hodně, takže tento projekt je zatím ve fázi konceptu a jen tak jej nečekejte, o čemž svědčí i plánované vydání pouze na současnou generaci konzolí. Pokud se nemůžete remaku dočkat, celou trilogii Max Payne si můžete zahrát díky zpětné kompatibilitě.

04. 06. 2012 • xkotv0

Video-recenze: Max Payne 3

Na třetí díl série Max Payne, kterou původně stvořilo studio Remedy, jsme čekali opravdu dlouho, ovšem čekání se vyplatilo a Rockstar Games odvedli výtečnou práci.

»
30. 04. 2012 • yourself0

Achievementy: Max Payne 3

Už za necelý měsíc se budeme moci vydat do ponurého světa Maxe Paynea, který nám tentokráte připravili ve studiích Rockstar Vancouver ve spolupráci s Rockstar New England, London a Toronto. Ve třetím díle chce Max zapomenout na rány minulosti a tak se vydá za prací do Brazilského Sao Paula, kde je ochráncem rodiny a majetku bohatého realitního makléře Rodriga Branca. Osud si však pro Maxe přichystal další výzvy a brzy...

»