Remaster Verdunu jako bezplatný update

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 5.12.2019, 17:24

Publikováno: 5.12.2019, 17:24

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3227 článků

Na frontu vás nezavede jen Battlefield, ale také multiplayerový Verdun. Ten se dokonce chlubí, že je první realistickou hrou pro více hráčů z první světové války. Zda má pravdu, musíte posoudit sami a měli byste vědět, že tak lze učinit v kompletním remasteru původní hry. A to zcela zdarma, protože revitalizace válečných vřav proběhla formou aktualizace.  Vývojáři Verdun kompletně přepracovali. Pozvedli grafiku, dodali nové modely, modernizovali animace a vyšperkovali brutální sekvence. Znovu byly nahrány zvuky prostředí a zbraní, a to pro větší autenticitu.

Mnoho času bylo věnováno i uživatelskému rozhraní a drobným změnám v ovládání. Zkrátka nepřišel ani obsah. Do nabídky přibyla mapa St. Mihiel, dvě jednotky a také nové zbraně. Úplní nováčci pak jistě ocení tutoriál a možnost zápolit s umělou inteligencí. Boti jsou dostupní v offline režimu, a to s možností výběru jednotek.

13. 03. 2017 • wellkeybig1

RECENZE: Verdun

Díky hrám jako Verdun si připomínáme první světovou válku. Zásadní vojenský konflikt, který navždy změnil tvář světa. Při myšlence na Velkou válku mě jako první napadne známý německý spisovatel Erich Maria Remarque a jeho válečné povídky i romány, které nám vylíčily zrůdnost války. Verdun nám sice neukazuje hrůzy války, ale nebojí se být více simulací a autentičtějším zážitkem.

»
01. 03. 2017 • wellkeybig1

Verdun vychází již 8. března

Dočkali jsme se! Hra zasazená na bojiště první světové války, která se snaží být, co nejautentičtější zná datum vydání a lze jí předobjednat za 239 Kč do 8. března, kdy hra vychází. Verdun je first-person multiplayerová akce, která se odehrává na západní frontě v období 1914 – 1918, v jednom z nejkrvavějších konfliktů světa. Vývojáři se nechali inspirovat nechvalně proslulou bitvou u Verdunu v roce 1916.

»
30. 01. 2017 • p.a.c.o0

Kdy dorazí Verdun na Xbox One?

Může se to zdát jako věčnost, ale herní vývoj potřebuje opravdu hodně času, pokud chcete přinést kvalitní hru, a proto předpovězení přesného data vydání je stejná loterie, jako sportka. I proto vývojáři Verdunu zatím neoznámili žádný konkrétnější datum, kdy jejich hra na Xbox One dorazí. Jak se však dnes pochlubili na svém Facebook účtu, nemuselo by to trvat již moc dlouho, kdy mají na mysli 1-2 měsíce. Dnes odeslali hru...

»
18. 06. 2016 • Lukáš Urban0

Na konzole zamíří Verdun, multiplayerová akce z první světové války

Tak dlouho se volalo po válečných střetech z období minulého století, až se jich nakonec dočkáme hned několik. V říjnu se nás pokusí pohltit Battlefield 1 s velkolepými boji první světové války a příští rok se pak přesunem do 50. let 20. století díky titulu Battalion 1944. Ještě před tím vším nás však čeká Verdun, který jak název napovídá nabídne historický konflikt u stejnojmenného francouzského města. Jak už stojí v titulku, jde o...

»