Série Dead Space ve zpětné kompatibilitě

Publikováno: 27.4.2017, 18:03

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3021 článků

Microsoft pokračuje v plnění žádostí o hry ve zpětné kompatibilitě a dnes nám přináší kompletní trilogii hororové akce Dead Space. První díl už se zde sice objevil díky skutečnosti, že byl zdarma v rámci programu Games with Gold, ale zbývající dva stále chyběly. To se ale dnes změnilo a konečně si můžete zahrát druhý a i třetí díl. Dvojka si ještě udržela vysokou úroveň kvality, ale uzavření trilogie se úplně nepovedlo, a nezachránil jej ani režim kooperace. Každopádně fanoušci už roky doufají v návrat této sci-fi série a třeba právě díky zpětné kompatibilitě EA zjistí, že je o značku stále velký zájem. Zatím netušíme, kdy se dva nové přírůstky zařadí po boku první hry a Ignition do programu EA Access, ale jistě se tak stane ještě letos.

Současně byly do zpětné kompatibility také uvedeny lovecké hry Cabela’s, a to konkrétně Dangerous Hunts, Alaskan Adventures, Hunting Expeditions a Survival.

 • Luboš Herko

  Trojku jsem na x360 ani nedohrál, tak snad se mi to povede na oneku 😀

 • MyDOSHEK

  Třetí díl píše na storu nedostupné

  • Jirka Waggon

   musíš zmenit region

 • Jirka Waggon

  tak tohle je dbra zprava, ted uz jenom aby DS serie prisla do EA Access

 • Smolka Michal

  Na toto som čakal

18. 02. 2013 • lindros88cze0

RECENZE: Dead Space 3

Minulý týden vyšel již třetí díl hororové série Dead Space od Visceral Games a EA, který vyměnil strach za akci, ale přesto se stále jedná o atmosférickou akci, u které se budete skvěle bavit. Série Dead Space je známá tím, že upřednostňuje hrůzu a strach namísto neustálého střílení a vy se tak pomalu bojíte podívat za další roh dané úrovně. První dvě hry byly fantastickými sci-fi horory, které by se...

»