Slevový syndrom a XKO MAG

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 22.7.2019, 17:01

Publikováno: 22.7.2019, 17:01

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2972 článků

Tak už jsme zase zpátky, ale jen trochu a na malou chvíli. Jelikož doba prázdnin, pařáků, zapocených brýlí a dovolených dokáže být občas i trochu nudná, rozhodli jsme pro vás připravit pár dílů našeho magazínu. Nejde tak úplně o plnohodnotné díly, tak nemají označení série nebo pojmenování „speciál“. Prostě nás něco napadlo, tak jsme se rozhodli o tom pohovořit.

A tentokrát se cílem podivných myšlenek staly slevy a syndrom „to musím mít“. Jste patologičtí kupci nebo promyšlení lovci? Rozhoduje cena, titul nebo náhoda? A co při nákupu prožíváte? Uspokojujete jen svou úchylku nebo si koupený produkt později i zahrajete? Jak to máte vy netušíme, ale určitě se podělíme o naše pocity při tomto sezení anonymních utrácečů.

Tím se dostáváme k pozměněnému obsahu videotvorby. Na YouTube budete XKO MAG vídat dál, nicméně od nynějška nebude doprovodné video tematické, ale ukážeme nějaký gameplay z aktuální novinky. V závěru pak dojde na rychlý souhrn dojmů z dané hry. Tentokrát vám tedy společnost udělají závody tahačů, na které připravujeme recenzi. Výjimečně bez komentáře o hře samotné. Na Spotify se nic nemění, tam bude nadále jen čistý pokec k tématu. Díky, pěkný poslech a slunné léto.