Slevový syndrom a XKO MAG

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 22.7.2019, 17:01

Publikováno: 22.7.2019, 17:01

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2500 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Tak už jsme zase zpátky, ale jen trochu a na malou chvíli. Jelikož doba prázdnin, pařáků, zapocených brýlí a dovolených dokáže být občas i trochu nudná, rozhodli jsme pro vás připravit pár dílů našeho magazínu. Nejde tak úplně o plnohodnotné díly, tak nemají označení série nebo pojmenování „speciál“. Prostě nás něco napadlo, tak jsme se rozhodli o tom pohovořit.

A tentokrát se cílem podivných myšlenek staly slevy a syndrom „to musím mít“. Jste patologičtí kupci nebo promyšlení lovci? Rozhoduje cena, titul nebo náhoda? A co při nákupu prožíváte? Uspokojujete jen svou úchylku nebo si koupený produkt později i zahrajete? Jak to máte vy netušíme, ale určitě se podělíme o naše pocity při tomto sezení anonymních utrácečů.

Tím se dostáváme k pozměněnému obsahu videotvorby. Na YouTube budete XKO MAG vídat dál, nicméně od nynějška nebude doprovodné video tematické, ale ukážeme nějaký gameplay z aktuální novinky. V závěru pak dojde na rychlý souhrn dojmů z dané hry. Tentokrát vám tedy společnost udělají závody tahačů, na které připravujeme recenzi. Výjimečně bez komentáře o hře samotné. Na Spotify se nic nemění, tam bude nadále jen čistý pokec k tématu. Díky, pěkný poslech a slunné léto.

 • Maladava

  Tak jdu na vás, chuligáni 😉

  • p.a.c.o

   Hezkou zábavu přejeme 🙂

 • Maladava

  Když jsme u těch slev, tak přemýšlím jen nad FC4 a FC Primal. Ale než bych se k tomu dostal, tak to bude v GWG nebo za kilo 😀

  • Chaosteory CZ

   Správně, vydržet. Kdyžtak to koupíš jindy za míň 😀

 • Olishu

  Už jsem velká a naučila jsem se každý kup vcelku rozmýšlet 😀 Ikdyz někdy se stane, že je něco spontánní 😀

  • Chaosteory CZ

   My víme, spontánně kupuješ jen televize, slevy se musí pořádně rozmyslet 🙂

 • ZdBu74

  Kluci jsem rád za další MAG. K poslechu se dostanu večer nebo ráno do práce a už se na vás těším.

 • Radek Jakubec

  Supeeer úplně nečekaný díl, díky 🙂 Já jinak poprvé vůbec nic nekoupil 😀 asi vše co chci už mám 😀

 • ZdBu74

  Situace umožnila, že jsem si vás už stihl pustit a tak dám lehký koment.
  Dá se říct, že jsem se tam tak nějak našel a slevy vždycky projdu a to ať týdení nebo velké, které jsou myslím tak jednou za čtvrt roku. Když to vezmeme od začátku roku, tak jsou slevy, které začínají před Vánocemi a končí na začátku roku. Pak jsou na jaře, teď v létě, na podzim se taky něco najde a to už tu máme ty Vánoce a kolečko če nám hezky uzavře 🙂
  No jak to mám já osobně ? Většinou jak přicházejí nové hry v průběhu roku, tak si říkám, že tu hru bych chtěl, ale málokterou koupím za plnou cenu a tak čekám na slevu. Když je hra ve slevě a stále nemá pro mě přijatelnou cenu, tak ji nekoupim a počkám na slevu větší. Ono, když je sleva počítána z plné ceny digitální verze, tak je často i ve slevě dražší, než disková kopie hry a to nemá smysl kupovat.
  V Magu zmiňoval Chaos situaci, kdy je někdy levnější nějaká ultimátka, než základní hra. Taky jsem takhle dříve koupil Trials Fision, kde jsem koupil bundle s TRIALS OF THE BLOOD DRAGON za směšných 75 Kč a samotná hra Trials Fusion stála tehdy skoro 400 Kč.
  Aktuálně bych chtěl Team Sonic Racing nebo CRASH TEAM RACING, ale cena, která je teď je pro mě mimo a tak si počkám, až se cena sníží.
  Oběma Lukášům díky za nový MAG.

  • Chaosteory CZ

   S cenami máš pravdu. Často udělá sleva wow efekt, a pak člověk zjistí, že stojí víc jak diskovka. To je třeba případ COD, RDR 2 apod, které ve Storu stojí až moc 🙂
   A myslím, že dřív padne na ceně Sonic než Crash.

 • Jaroslav Janík

  Taky se připojím a děkuju za nový MAG 🙂 Já slevy beru většinou jen obloukem, moc toho nekupuju. Mám nějaké hry na placce a ty mám raději, mám totiž obrovský strach z toho že si koupím hru digitálně a nebude mě bavit, placku můžu potom prodat. Nějaké digitály mám taky, ale jen jistoty, o kterých vím že je hrát budu. Chtěl jsem koupit GTA 5, ze současných slev, ale nakonec jsem se urdžel a nekoupil. Mám toho totiž strašně moc rozehraného 😀

 • Pojta

  Já u slev dost přemýšlím jestli na danou hru mám čas a kdy se k ní dostanu. často se mi totiž stává že zjistím že se ke hře dostanu až v době kdy bývají takové ty klasické slevové akce. A pak taky koukám kolik v té slevě ta hra stojí. V aktuální akci jsem koupil Assassin’s Creed Odyssey, protože jsem se na něj už těšil a mám na něj čas. Jinak se všeobecně slevové akce nevyhledávám a když něco potřebuji tak si to normálně koupím.