Survival horor Amnesia: The Bunker pro Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 2.12.2022, 7:21

Publikováno: 2.12.2022, 7:21

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Série survival hororů Amnesia na Xboxu nedávno ožila díky zařazení do nabídky předplatného Game Pass a taktéž jistě pomohlo vydání zatím posledního dílu s podtitulem Rebirth. Pánové a dámy ze švédského studia Frictional Games ovšem nekončí a už v březnu nám naservírují zbrusu nový titul Amnesia: The Bunker, který rovnou zamíří i na konzole Xbox a taktéž do nabídky předplatného Xbox Game Pass. Narozdíl od předchozích her nás ovšem tentokrát čeká nový druh survival hororu, který do žánru přináší rozvíjející se hratelnost, svobodu částečně otevřeného světa a prvky sandboxu.

Budete tedy mít daleko více možností, jak ve hře přistupovat, o čemž svědčí i vybavení v podobě revolveru a hlasité svítilny na dynamo. Úkoly a především situace nebudou předskriptované a budou tak mít hned několik řešení a přístupů, nemluvě o rychlých rozhodnutích, která budete muset učinit. Z hlediska příběhu se pak octnete v roli francouzského vojáka sužovaného amnézií a pronásledovaného nadpozemskou bytostí v chabě osvětleném bunkru z první světové války.

Amnesia: The Bunker vyjde v březnu příštího roku pro Xbox Series X|S a Xbox One. V den vydání bude také dostupná v předplatném Xbox Game Pass.

03. 10. 2018 • Lukáš Urban0

Recenze: Amnesia: Collection

Když už nevíte kudy, na moment se zastavte. Nepříliš chytré moudro by se dalo tento rok aplikovat na hororový žánr, který, řekněme si to upřímně, není dvakrát štědrý. Jako by žánr zastavil na dálničním odpočívadle, aby si naplnil bachor a mohl znova hráče polévat studeným potem. Menší počet novinek využívají Frictional Games, které vydaly pro Xbox kolekci hororů Amnesia. No konečně, dodávám s uštěpačným úsměvem.

»