Výpravná hra Gone Home v lednu na Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 8.12.2015, 9:15

Publikováno: 8.12.2015, 9:15

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6054 článků

Výpravná adventura Gone Home z pohledu první osoby od studia Fullbright, se v příštím roce konečně podívá na konzole, a to hned v lednu. Tato hra získala spoustu ocenění a vysokých známek, takže nás těší, že se tento kousek podívá i na Xbox One. Ve hře se ujmete role Kaitlin, která může zkoumat předměty v domě, ovšem hra jako taková žádný cíl nemá. Nicméně vás pobízí a odměňuje za zkoumání různých částí domu a objevování nových zpráv. Vše je tedy o zkoumání sídla v Portlandu (Oregon) roku 1995, kdy různé předměty jsou nezbytné, abyste se dostali do dalších pokojů. Možná to zní trochu nudně, ale něco na tom musí být, jinak by hra nebyla tak úspěšná. Každopádně Gone Home vyjde na Xboxu One už 12. ledna a my se tak přesvědčíme o kvalitách hry na vlastní kůži.

27. 09. 2017 • tonyskate28

Medal of Honor, Gone Home a další říjnové hry zdarma

Poslední dobou je to s hrami zdarma pro Xbox Live jako na horské dráze. Jednou nahoře, jednou dole. V září to byla poměrně slušná nabídka a stále můžete zdarma stahovat Forza Motorsport 5, Oxenfree a Battlefield 3. Ovšem v říjnu se řítíme dolů a podobně jako v některých minulých měsících, i tentokrát situaci zachraňuje Xbox 360.

»
12. 03. 2014 • p.a.c.o0

Oznamovací trailer Gone Home

Atmosférická adventura Gone Home, která na PC sklidila celou řadu ocenění (mnohokrát byla hrou roku 2013) se díky vydavatelskému domu Midnight City podívá i na konzole. Dočkat bychom se měli někdy na podzim, bližší informace jako přesný datum ani platformy zatím nebyl odhalen. Zatím si můžeme vychutnat alespoň oznamovací trailer.

»