Medal of Honor, Gone Home a další říjnové hry zdarma

Publikováno: 27.9.2017, 17:08

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6054 článků

Poslední dobou je to s hrami zdarma pro Xbox Live jako na horské dráze. Jednou nahoře, jednou dole. V září to byla poměrně slušná nabídka a stále můžete zdarma stahovat Forza Motorsport 5, Oxenfree a Battlefield 3. Ovšem v říjnu se řítíme dolů a podobně jako v některých minulých měsících, i tentokrát situaci zachraňuje Xbox 360.

Zlatí členové se totiž v říjnu na Xbox One dočkají her Gone Home a The Turing Test. V obou případech se jedná spíše o zkoumací hry s důrazem na příběh a atmosféru. Zvláště Gone Home je hodně uznávané, kdy se jako Katie vracíte do rodinného domu, který je ovšem prázdný. The Turing Test je pak logickou záležitostí, která nám připomíná hru Pneuma, akorát ve sci-fi kabátku. Na druhou stranu se v obou případech bude jednat o jednoduché achievementy, ovšem pro naprosté vychutnání her bude zapotřebí slušná znalost angličtiny.

V první polovině měsíce nás ve zpětné kompatibilitě a na Xboxu 360 bude čekat parádní plošinovka Rayman 3 HD, kterou snad není třeba představovat, ovšem je na vás, jestli se vám bude Rayman líbit i ve 3D zpracování. Asi nejzajímavějším titulem v celé nabídce pak bude Medal of Honor: Airborne, který byl v podstatě posledním dílem série zasazeným do 2. světové války. Historické období a dávka nostalgie vás tedy jistě potěší a třeba si tak zkrátíte čekání na letošní Call of Duty WWII.

08. 12. 2015 • tonyskate0

Výpravná hra Gone Home v lednu na Xbox One

Výpravná adventura Gone Home z pohledu první osoby od studia Fullbright, se v příštím roce konečně podívá na konzole, a to hned v lednu. Tato hra získala spoustu ocenění a vysokých známek, takže nás těší, že se tento kousek podívá i na Xbox One. Ve hře se ujmete role Kaitlin, která může zkoumat předměty v domě, ovšem hra jako taková žádný cíl nemá. Nicméně vás pobízí a odměňuje za zkoumání...

»
12. 03. 2014 • p.a.c.o0

Oznamovací trailer Gone Home

Atmosférická adventura Gone Home, která na PC sklidila celou řadu ocenění (mnohokrát byla hrou roku 2013) se díky vydavatelskému domu Midnight City podívá i na konzole. Dočkat bychom se měli někdy na podzim, bližší informace jako přesný datum ani platformy zatím nebyl odhalen. Zatím si můžeme vychutnat alespoň oznamovací trailer.

»