Wild Hearts jsme vyzkoušeli na streamu

Autor: xkotvPublikováno: 16.2.2023, 9:34

Publikováno: 16.2.2023, 9:34

Sociální sítě

O autorovi

xkotv

xkotv

Je autorem 53 článků

O našem pořadu jste jistě slyšeli a pokud ne, tak to jste minuli opravdu skvělý pořad! Aktuálně ovšem se toho moc neděje a doufáme, že nabíráme sílu na Xbox One! Sledujte naše videa, tutoriály a bavte se! Více o nás na www.xkotv.cz

Novinka od EA nás zaujala a tak jsme to dali na stream, kdy Serjovi rychlé prstíky se postavili příšerám. A jak se to hrálo?

Recku už se připravuje, takže zatím se můžete podívat na rychlé první dojmy. Nestvůry dají zabrat a i hned na začátku bez znalostí jejich slabin trvali souboje kolem 15 minut. Je super, že na pomoc můžete pozvat kámoše nebo i jiné hráče. Grafika je malebná, ale určitě mohla být lepší. Vybrat si budete moci ze dvou módů na XSX a to 1080p s 60 Hz nebo 4K s 30 Hz. Hratelnost ukáže nejlépe video, takže tady jsou naše dojmy.

Pokud máte XGPU, tak hra nabízí 5 hodin hraní plné hry a to si udělá obrázek každý, těšíme se na vaše dojmy.

22. 02. 2023 • HusekD0

RECENZE: Wild Hearts

Žánr akčních loveckých RPG patřil do nedávné doby pouze jedné dlouholeté sérii od společnosti Capcom pod názvem Monster Hunter. Jednotlivé tituly se bohužel Xboxu dlouhou dobu vyhýbaly a jejich tajuplný svět jsme mohli okusit až s příchodem podtitulů World a Rise.

»
15. 02. 2023 • tonyskate0

Wild Hearts přednostně v Game Pass Ultimate

EA letošní rok zahájila velmi úspěšně. Po vydařeném remaku hororové akční klasiky Dead Space tento týden dorazí zbrusu nový počin z nezávislé produkce EA Originals. Tentokrát jde o titul Wild Hearts ze země vycházejícího slunce, který silně připomíná populární sérii Monster Hunter, ovšem přináší spoustu vlastních nápadů, hlavně co se zbraní a vybavení týče, protože díky prastaré technologii budete při boji proti obrovským monstrům budovat i různé konstrukce. Wild Hearts vychází...

»