World of Warships přichází s první aktualizací roku 2022

Autor: SeedarCZPublikováno: 5.2.2022, 15:53

Publikováno: 5.2.2022, 15:53

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

SeedarCZ

SeedarCZ

Je autorem 24 článků

F2P model vydávání her se opírá a přidávání nového obsahu co nejčastěji je to možné. To není nic nového. Stejně je tomu tak i u námořní akce World of Warships: Legends (dále jen WoWSL).

Pokud jste s hrou ještě neměli co dočinění, vězte že vás čeká nestandartní PvP akce, kde správné načasování a strategie hraje velmi důležitou roli. Více se můžete dočíst v naší recenzi.

Pro ostřílené veterány tohoto titulu potom přinášíme informace o novinkách ve hře.

Velmi důležitou novinkou je další vlna spolupráce s herní značkou Azur Lane přinášejíc do hry další obsah. Dále pak pětitýdenní kampaň, na jejímž konci na vás čeká kultovní loď Brandenburg. Ovšem nejdůležitější novinkou jsou nejspíš cross platform divize, kdy hráči různých platforem konečně mohou společně vstoupit do bitvy až ve třech hráčích pod svou divizí, nebo klanem, chcete-li!

Do přístavů zakotvily i nové italské bitevní lodě. Počínajíc Tier III Dante Alighiere, končíc Tier VII Vittorio Veneto. Všechny jsou k dispozici v přeběžném přístupu prostřednictvím dvou druhů vyhrazených beden. Až na Tier VII Vittorio Veneto, ten bude k dispozici na začátku další aktualizace.

Kromě toho zde zůstávají dvě silné lodě, které se připojí k Regia Marina, vzácné bitevní lodi Roma a zbrusu novému křižníku Gorizia.

Již výše zmíněná spolupráce s čínskou střílečkou Azur Lane, není ve WOWSL nic nového. Jedná se již o třetí vlnu spolupráce, tentokráte se do hry dostanou noví velitelé vycházejících právě z titulu Azur Lane. Mezi nimi najdeme Littoria, Auroru, jednoho důstojníka za Orlí unii a tři ze Sakurského císařství.

Toto posílení důstojnických řad představuje pro WOWSL pokoření milníku stovky velitelů.

Spolu s veliteli přicházejí i odpovídající lodě. Křižník amerického námořnictva Montpelier, japonský torpédoborec Jukikaze a sovětský křižník Aurora.

Wargaming se o své tituly dobře stará a jejich tituly jsou důkazem, že i F2P model má něco do sebe.

A jaký názor na hru máte vy? Napište nám do komentářů co si o novince myslíte.