Xbox Game Pass brzy opustí 6 her

Autor: tonyskatePublikováno: 1.12.2021, 15:17

Publikováno: 1.12.2021, 15:17

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5690 článků

Představení novinek na první polovinu prosince máme úspěšně za námi a teď si představme tituly, které nás v polovině prosince opustí a některých her bude opravdu škoda.

Fanoušci totalitního režimu přijdou o kompletní edici titulu Beholder, zatímco ti, co fandí hororu, mají už jen dva týdny na dohrání první hry série The Dark Pictures s podtitulem Man of Medan. Dále nás opustí akční plošinovka Guacamelee! 2 a logická záležitost Wilmot’s Warehouse. Hodně také zamrzí ztráta ručně malovaného dobrodružství Unto the End s obtížnými souboji. Posledním titulem, který bude z XGP vyřazena, je pak parádní hybridní plošinovka Yooka-Laylee and the Impossible Lair, která zaujme hráče každého věku.

10. 12. 2020 • HusekD3

RECENZE: Unto The End

Vývojáři ze společnosti 2 Ton Studios nám v případě Unto The End slibovali opravdový filmový zážitek z hraní, a musím říct, že co slíbili, to také dodrželi. Po spuštění hry se nedostanete do žádného přeplácaného menu, ale budete se dívat pouze na název hry, který vás jedním kliknutím plynule přenese do samotného děje. A ani poté se nic z této minimaličnosti nezmění, protože HUD v případě Unto The End v podstatě neexistuje. Nic vás tedy...

»