Září 2022 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 30.8.2022, 17:02

Publikováno: 30.8.2022, 17:02

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

Srpnové hry zdarma už byly tak trochu zoufalou nabídkou, ovšem v září se členové Xbox Live Gold mohou těšit na daleko zajímavější tituly. Ani tentokrát to ovšem není žádná hitparáda a je čím dal tím víc evidentní, že Games with Gold ustupují Xbox Game Passu.

Školní rok odstartuje temnou fantasy akcí Gods Will Fall o hrstce zbývající keltských válečníků, kteří se postaví jízlivým bohům a jejich hordám zvrácených vazalů. Abyste ovšem v tomto boji obstáli, budete potřebovat víc než jen máchat se zbraněmi. Druhý titul se taktéž nese v akčním duchu, ovšem za doprovodu metalové muziky. Double Kick Heroes vás tak pozvou na šílenou akční jízdu, u které můžete házet hlavou do rytmu :-).

Není to tak dávno, co byla zdarma hra o stavbě zábavního parku, ovšem tentokrát dojde na prvotní titul ještě z původního Xboxu. Thrillville vám umožní vybudovat vlastní park, komunikovat s hosty, a dokonce možnost zapojit se do samotných atrakcí. Nápor logické akce i myšlení pak dostaneme v rámci Portal 2, tedy pokračování kultovní hry od Valve z roku 2007.

Na závěr připomínáme, že hry zdarma pro Xbox 360 v říjnu skončí.

08. 02. 2021 • HusekD0

Budoucí plány s Gods Will Fall

Je tomu jen pár dní co vyšla zajímavě vyhlížející mlátička Gods Will Fall (recenze) a díky vydavateli Deep Silver už víme, jaké mají se hrou plány do budoucna. Po celý rok 2021 se můžete těšit na nové aktualizace, které vám přinesou nové protivníky a velké množství nové výzbroje a výstroje. Součástí budou i zajímavé dovednosti a kosmetické předměty. Mezi prvními přídavky se dočkáte i nové třídy zbraní. Ti, kteří si...

»
04. 02. 2021 • Lukáš Urban0

Recenze: Gods Will Fall

„Už toho máme dost! Copak musíme pořád poslouchat ty křeny nahoře? Nespočet generací jim sloužíme a stejně je to málo. Kdybychom se rozpůlili, sešlou na nás kletbu, že jsme se nerozčtvrtili. Poslušně skládáme slib oddanosti a když nějaký lehce retardovaný vesničan nepochopí otázku napoprvé, zahubí ho i s rodinou. Navíc jsou nenažraní a na obětech berou víc než daňový úřad. To musí skončit teď hned. Kdo se nebojí zubaté s brouskem v ruce,...

»