6.7.2022 • tonyskate0

Hry zdarma pro Xbox 360 na podzim skončí

Pravidelně každý měsíc dostávají členové Xbox Live Gold a také předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate čtyři hry zdarma, dvě pro Xbox One, případně Xbox Series X|S, a Xbox 360 či původní Xbox, které jsou kompatibilní i s novými konzolemi. Se staršími kousky se ovšem budeme muset rozloučit, jelikož od letošního října budou hry zdarma pro Xbox 360 zrušeny. Je pravda, že v posledních letech už byly některé tituly recyklovány a budeme si…

»
6.7.2022 • p.a.c.o0

Akvizice Activision Blizzard čelí dalšímu šetření

Oznámená akvizice Activision Blizzard Microsoftem v hodnotě 68,7 miliard dolarů čelí další překážce. Tentokrát si na obří obchod chtějí posvítit orgány z Velké Británie, konkrétně Úřad pro hospodářskou soutěž a trhy. Jejich cílem je zjistit, zda tato mega transakce nebude mít neblahý dopad na hráče, kteří by například museli platit více za hry (díky monopolu), měli menší výběr a nebo se dokonce dočkali zhoršené kvality her (jako by to v případě Activisionu…

»
6.7.2022 • p.a.c.o0

Biomutant se dočká Xbox Series vylepšení

Biomutant je velice zajímavým počinem, který by se dal charakterizovat jako kung-fu RPG se zvířátky. A právě tato hra se 6. září dočká vylepšení pro konzole Xbox Series. Vybírat bude možné hned z trojice nastavení – režim Quality přinese nativní 4K rozlišení na Xbox Series X (1440p na Xbox Series S) a k tomu 30fps. Quality Unleashed se zaměří na 40+FPS, průměrně by to mělo být 50-60fps ve 4K rozlišení (1440p na Xbox…

»
6.7.2022 • p.a.c.o0

The Crew 2 dostává 60 FPS na XSX

Po čtyřech letech od svého vydání se o slovo hlásí závody napříč Amerikou ze stájí Ubisoftu. Těch důvodů, proč si znovu zahrát nebo znovu objevit The Crew 2 se aktuálně nabízí hned několik. Ten první důvod může být ryze technický, protože na konzolích Xbox Series X hra dostává zdarma dostupný update, díky kterému si všichni budeme moct zajezdit při snímkové frekvenci 60 FPS. A to se u závodního titulu hodí…

»
6.7.2022 • tonyskate0

Tenis, Power Wash Simulator a další brzy v Game Pass

Minulý měsíc se předplatitelé Xbox Game Pass docela pomněli a ani v červenci to nevypadá špatně, ačkoliv už jej odstartovala parádní akce Far Cry 5. Další novinky sice bude tvořit spíše menší produkce, ale o to zajímavější. Mezitím se do nabídky vrátily starší díly ságy Yakuza, tedy Yakuza 0, Yakuza Kiwami a Yakuza Kiwami 2.

»
5.7.2022 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nabídku Xbox Game Passu nedávno ozdobila skvělá střílečka Far Cry 5, která je navíc v češtině a brzy se asi vrátí některé díly ságy Yakuza. Pochopitelně je tak čas na hry, které nás v polovině července opustí a celkem jich bude pět.

»
4.7.2022 • p.a.c.o0

Ubisoft v září vypne některé servery

Čas neúprosně letí dál a stejně tak se na okraj vývojářských zájmů dostaly některé hry z konzole Xbox 360. Není proto moc překvapivé, že v září letošního roku skončí online funkčnost některých her, neboli budou vypnuty jejich servery. Na seznamu najdeme Assassin’s Creed III (vydání z roku 2012), Assassin’s Creed Brotherhood, Assassin’s Creed Revelations, Driver: San Francisco, Far Cry 3 (vydání z roku 2012), Ghost Recon Future Soldier, Rayman Legends a Splinter Cell: Blacklist. Jedná se o sice…

»
4.7.2022 • tonyskate0

První ukázka ze Skate (4)

Finální hra nejspíše neponese název Skate 4, ale jen tradiční skate., protože tvůrci k návratu oblíbené značky přistupují spíše jako k restartu. Nové video nabízí první záběry rané alfa verze, ovšem zachycují i upravenější sekci, která vám dá jasnější představu o tom, jak bude závěrečná verze vypadat. Kromě tradiční jízdy na prkně a triků, nebude opět scházet volnost chůze či šplhání a ještě více možností v editoru. Autoři tak počítají se silnou…

»

Nejčtenější články

4.7.2022 • tonyskate0

Xbox Release List 4. 7. 2022

Podívejte se na pravidelný přehled novinek a právě vyšlých her pro konzole Xbox Series X|S a Xbox One. Neschází samozřejmě ani různé digitální tituly, které si můžete stáhnout ze služby Xbox Live. Tento přehled vám názorně prozradí, co právě vyšlo, co brzy vyjde a také které hry obsahují češtinu, což je samozřejmě důležité.

»
1.7.2022 • p.a.c.o0

House Flipper v Game Passu

Z ničeho nic se včera v Game Passu objevila renovace domů, kterou si užijeme ve hře House Flipper. Nejdříve to vypadalo jenom jako spekualce několika hráčů, ale nakonec se objevila hra ve všech regionech a dostala také oficiální oznámení, že míří do této služby. Abychom mohli domy náležitě renovovat, je potřeba nejdříve vykydat bordel, který zde svědomitě hromadil předchozí majitel. Následuje úprava dispozic, vymalování a následné vybavení nábytkem. Výhodou je, že u této virtuální renovace se rozhodně nezapotíme, ani neušpiníme. V naší recenzi jsme byli docela kritičtí, ale jako součást Game Passu jsou House Flipper rozhodně zajímavou hrou. Vyzkoušíte?

»
1.7.2022 • HusekD0

Bezplatný balíček do Elder Scrolls Online pro předplatitele XGPU

Díky předplatitelské službě Xbox Game Pass Ultimate si můžeme zahrát na konzolích, počítačích i mobilních zařízeních velké množství her. To ale není jediná výhoda této služby. Občas se také dostaneme k zajímavých bezplatným dárečkům. Tentokrát budou nadšení všichni hráči MMORPG The Elder Scrolls Online. Až do 20. září budete mít čas k vyzvednutí speciálního balíčku, který obsahuje kozlího mounta Windhelm Cliff Ram, obličejové tetování Druidic Knotwork a několik beden Xanmeer Crown. Není to tak dávno, co do ESO dorazilo nové rozšíření pod názvem High Isle a tak se vám nový mount bude zajisté hodit na průzkum hornaté krajiny. V případě, že jste ještě do tohoto RPG nevročili, tak je možná ten správný čas.
Základ si můžete vyzkoušet skrze Xbox Game Pass a v případě, že se vám hra zalíbí, tak vás kompletní edice vyjde na 1479kč.

»
30.6.2022 • p.a.c.o0

Vychází největší rozšíření pro Outriders

Zajímavá akční jízda Outriders dnes uvítala nové a zatím největší vydané DLC Worldslayer. Příběh přímo navazuje na dění v původní hře a doplní ho nové předměty, zvýšení maximální úrovně výbavy nebo sekundární strom schopností obsahující dvě nové podtřídy. Všechno důležité shrnuje nový trailer doplňující oznámení. Jak jsme zmínili, jedná se o placené DLC, kdy zájemci budou muset sáhnout pro 944 Kč v případě, že si platí Game Pass. Jinak stojí DLC 1049 Kč. Kompletní edice hry a DLC pak vychází na 1849 Kč, resp. 1479 Kč pro předplatitele Xbox Game Passu. Stále však platí, že původní hra je součástí Game Passu, takže se dá případně v pohodě vyzkoušet.

»
30.6.2022 • p.a.c.o0

Nové DLC pro Cuphead právě vyšlo

Odklady, sliby a další odklady. Tak nějak vypadal vývoj očekávaného přídavku do krásné, ale velice náročné plošinovky Cuphead. Nakonec se však vývoj dostal do zdárného konce a DLC „The Delicious Last Course“ konečně vyšlo. Cuphead a Mugman se postaví novým výzvám, při nichž je doplní nová parťačka Ms. Chalice a její speciální dovednosti. Úderné trio se vydá objevovat nový region ostrova Inkwell, kde využijí nové zbraně a zmíněné dovednosti, aby se mohli, snad úspěšně, postavit novým bossům. Cena tohoto rozšíření je příjemných 199 Kč.

»
30.6.2022 • p.a.c.o0

Kolonizační RimWorld míří na konzole

Rudá planeta nás opět pozve na svůj povrch. RimWorld je příběhová akční budovatelská strategie o kolonizaci této planety, která v roce 2018 vyšla na PC. Pro úspěšné osídlení bude třeba nejen sbírat suroviny a stavět, ale také se bránit útočícím nájezdníkům, kteří nám nedají nic zadarmo. A když už se vypořádáme s nepřáteli, postaví se nám do cesty extrémní počasí. Kdo si sám netroufne, bude moc využít pomoci spoluhráče v rámci kooperace. Díky procedurálně generovanému světu pak nebude žádný průchod hrou stejný. RimWorld Console Edition vychází 29. července na konzole Xbox One a Xbox Series.

»
30.6.2022 • p.a.c.o0

Remake XIII se dočká velkého updatu

Hodně stylová komiksová akční jízda XIII se v roce 2020 dočkala velkého remaku. Ten si ovšem uřízl docela velkou ostudu, protože se vývojářům povedlo nasekat spoustu bugů, glitchů a k tomu všemu měli nepřátelé inteligenci splachovacího záchodu. Bylo proto logické, že vydavatel Microids vzal svou značku a radši ji dal k dopracování jinému studiu. To na hře pracovalo něco přes rok a výsledek jejich snažení dostanou všichni majitelé hry formou updatu zdarma 13. září.

V první řadě bude opravena celá řada chyb, ale zapomenuto nebylo ani na vylepšení zmíněné umělé inteligence. Dále se máme připravit na vylepšený umělecký styl, přepracovaný HUD, předělaný zvukový doprovod, 60 FPS na konzolích rodiny Xbox Series a chybět nebude ani online multiplayer pro 2-13 hráčů. Je toho zkrátka dost a po vydání updatu si hra bude jistě opět zasloužit naši pozornost. My jsme zrovna měli její hraní v plánu, ale ty dva měsíce do vydání updatu ještě určitě vydržíme. Přidáte se k nám nebo si hru i po updatu necháte utéct?

»
30.6.2022 • p.a.c.o0

Unikl možný datum vydání Skull & Bones

Stále častější jsou zvěsti tom, že bychom se v dohledné době opravdu měli dočkat oné bájné pirátské hry od Ubisoftu, Skull & Bones. Nejnovější neověřené informace dokonce přišly s tím, že Microsoftu prostřednictvím jeho online obchodu unikl datum vydání. Pokud by se únik ukázal jako pravdivý, čeká náš dobrodružství na vlnách 8. listopadu letošního roku. Nic však zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ovšem další zdroje tvrdí, že se oznamovacího eventu, který se bude týkat nejen Skull & Bones, dočkáme v příštím týdnu. Tak snad nás Ubisoft konečně mile překvapí.

»

Poslední videa