30.7.2021 • p.a.c.o0

King’s Bounty II je gold

V herním světě je označení GOLD určeno pro ty hry, jejichž vývoj je v základu zdárně u konce a tak by již nic nemělo bránit jejich uvedení na trh v plánovaném datumu. A právě do tohoto statusu se dnes dostalo očekávané tahové RPG King’s Bounty 2, které navíc dorazí v české lokalizaci i na konzole. My si tak v kalendářích můžeme zvýraznit datum 24. srpna, kdy hra vyjde a než…

»
30.7.2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak…

»
29.7.2021 • p.a.c.o0

FIFA 22 dostala první oficiální gameplay

Slovíčkem, které se budou muset naučit všichni hráči série FIFA na nových konzolích je technologie HyperMotion. Právě jí, ale nejen jí, je věnován nový gameplay trailer, v němž se dále představují ostatní novinky jako autentické pohybu týmů, práce s míčem, učení Al, nová fyzika míče nebo výbušný sprint, o kterém jsme si něco málo pověděli minule. Ovšem traileru se nic nevyrovná, takže je fajn, že EA nám přehled novinek připravili pěkně…

»
29.7.2021 • tonyskate0

Vyhrajte joystick Thrustmaster T.Flight Hotas One!

Po téměř ročním čekání vyšel Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S a pochopitelně je také v předplatném Xbox Game Pass. Je nám jasné, že hráči na Xboxu One jsou zklamaní, ale zrovna tahle hra je opravdu náročná a můžeme jen doufat, že bude brzy uvedena i do cloudového hraní. Dnes tady pro vás ovšem máme soutěž o joystick T.Flight Hotas One od Thrustmasteru, který jsme nedávno recenzovali. Ten oceníte nejen…

»
29.7.2021 • Lukáš Urban0

Halo Infinite spouští technické testování

Konzolový Microsoft Flight Simulator máme už vydaný a teď je třeba koukat kupředu na další exkluzivní tvorbu. Blízká budoucnost přitom smrdí benzínem, střelným prachem a prázdnými energetickými články, přičemž na přetřes přichází právě ta munice, a to směrem od Halo Infinite. Dvorní FPS akce pořád šetří příběh na vhodnou dobu a místo toho se zaměřuje na multiplayer, který má být výstavní skříní jak celé značky, tak svého žánru. Porazit hráči…

»
28.7.2021 • p.a.c.o0

Open beta Back 4 Blood se blíží

Týmová akce a duchovní nástupce legendární série Left 4 Dead, Back 4 Blood, dostane co nevidět otevřenou betaverzi. Vyzkoušet si budeme moct nový režim Swarm, který proti sobě postaví dva týmy živých hráčů. Na dvou dostupných mapách se v něm bude hrát na nejlepší ze tří zápasů, přičemž strany (čističi nebo potvory) se budou plynule měnit. Dále se dočkáme několika tříd za čističe i monstra, různých zbraní nebo mezigenerační herní…

»
28.7.2021 • p.a.c.o0

Nový herní mód do Hood Outlaws

Robin Hood to v Hood: Outlaws & Legends nemá úplně snadné. Nápady má hra sice dobré, ale jejich provedení a zpracování ve výsledku docela dost drhlo. Napravit by to mohl nový herní režim, který dnes v rámci updatu zdarma dorazil. Jde o kooperační mód State Heist, jehož hlavní novinkou je odstranění živých hráčů coby nepřátel. Náš čtyřčlenný tým se postaví pouze umělé inteligenci, která by oproti klasickému módu měla být o dost…

»
28.7.2021 • p.a.c.o0

Variace na Zeldu se objeví na konci srpna

Legendární značka Zelda (a Link) je pevně spjata s konzolemi od Nintenda. To však nebrání ostatním tvůrcům, aby se touto legendární značkou nenechali inspirovat a vytvořili podobné hry. A právě do této škatulky by se rád zařadil Baldo se svým dobrodružstvím. Baldo: The Guardian Owls, jak se hra jmenuje, nás zavede do magického světa plného dungeuonů, puzzlů a objevování. Cesta to nebude rozhodně snadná, ale s naší pomocí to Baldo určitě…

»

Nejčtenější články

28.7.2021 • p.a.c.o0

Chtíč jako další DLC do Hitman 3

DLC „Sedm smrtelných hříchů“, s nimiž se aktuálně poslední díl série Hitman vypořádává, dostává novou část. Podíváme se v ní na Chtíč, který ovládl v rámci „Lust Assignation“ Berlín, kde můžeme získat tři unikátní odměny. To je ovšem jenom začátek, jelikož další obsah, včetně nových misí a Elusive Targets dorazí v průběhu srpna, jak ostatně ukazuje zveřejněná road mapa. Úkoly v Berlíně budou mít několik částí a nejlepší na nich je, že díky své koncepci budou přímo vybízet ke znovuhratelnosti.

Na začátku budeme muset nalezením trezorů a jejich rozbitím získat dostatek informací, abychom odhalili tajemného ctitele. Následně na tanečním parketě dojde k jeho eliminaci. Ovšem pozor, tato osoba se bude s každým průchodem hrou náhodně měnit. Odměnou za eliminaci jeho / její nám budou skiny nebo nové zbraně. Kdo by chtěl hříchy vyzkoušet, může si je koupit v rámci celého balíčky nebo jako jednotlivé epizody. Chtíč je již k dispozici, takže hurá do Berlína.

»
28.7.2021 • p.a.c.o0

Licencovaná auta do Hot Wheels Unleashed

Všichni fanoušci autíček Hot Wheels jistě moc dobře vědí, že na konci září se dočkáme dalšího herního zpracování. Ovšem tentokrát to bude trochu jiné, jelikož o Hot Wheels Unleashed se starají závodní matadoři ze studia Milestone. A co by to bylo za pořádně licencované zpracování, kdyby ve hře chyběla nejrůznější ikonická auta, která značku provází již 53 let dlouho historií. Oficiální informace říkají, že v době vydání hry bude takových aut 66 kusů, což dává zároveň tušit, že to rozhodně není konečné číslo. Další auta se pak jistě objeví coby nejrůznější balíčky.

A že rozhodně bude oč stát asi není třeba dvakrát pochybovat. Z filmových autíček tu najdeme například Batmobil, DeLorean z Návratu do budoucnosti, Party Wagon z želv ninja nebo K.IT.T.a. Mimo filmových her nás svou přítomností potěší také velké značky automobilového průmyslu jako Ford, Dodge, Honda, Audi nebo Koenigsegg. Chybět tak nebudou klasiky jako 1969 Dodge Charger, Honda S2000, Audi R8 Spyder a třeba také hypersport 2020 Koenigsegg Jesko. Pod videem je k dispozici podrobnější seznam vozů, na které se můžeme těšit. Hot Wheels Unleashed vycházejí na Xbox One a Xbox Series S/X 30. září.

Filmová auta:

 • TMNT Party Wagon
 • Snoopy
 • K.I.T.T.
 • Back to the Future Time Machine
 • Batmobile

Sériová auta:

 • Audi R8 Spyder
 • Audi Sport Quattro
 • ’55 Chevy
 • Copo Camaro
 • ’71 El Camino
 • ’69 Dodge Charger Daytona
 • RAM 1500 Rebel
 • FIAT 500
 • ’32 Ford
 • 1956 Ford Truck
 • 2018 Ford Mustang GT
 • Humvee®
 • Honda S2000
 • 2020 Koenigsegg Jesko
 • Mini Cooper S Challenge
»
28.7.2021 • tonyskate0

Srpen 2021 a jeho hry zdarma

Tento rok to s hrami zdarma Games with Gold pro členy Xbox Live Gold není žádná sláva. Přesto bychom řekli, že srpen bude patřit k celkově lepším měsícům, protože se jedná o moc pěkný výběr, ačkoliv už jste třeba některé kousky hráli.

»
28.7.2021 • tonyskate0

Prodeje Xbox Series X|S okolo 6,5 miliónů kusů

Microsoft se přes noc pochlubil s dalším úspěšným kvartálem i celkovým fiskálním rokem, během kterého dosáhl opravdu úžasných čísel. Za minulé čtvrtletí trvající od dubna do června utržil 46,15 miliard dolarů, kdy z toho zisk činil 16,46 miliard dolarů. Za celý fiskální rok 2021 pak dosáhl neuvěřitelného obratu 168,09 miliardy dolarů (nárůst 18 %) a z toho 61,27 miliard dolarů (narůst 38 %) činil zisk.

»
28.7.2021 • tonyskate0

GTA V nejspíše brzy opustí Game Pass

Už je tomu pár měsíců, co byla do nabídky předplatného Xbox Game Pass opět zařazena městská akce Grand Theft Auto V neboli GTA V. A zdá se, že ani tentokrát se moc dlouho neohřeje, protože se objevila mezi tituly, jež mají být brzy vyřazeny z Game Passu. Přesné datum zatím neznáme, ale zpravidla nás hry opustí do 14 dnů od prvotního upozornění, takže nejspíše kolem 10. srpna. Přesný termín se snad dozvíme příští týden, kdy by mohly být oznámeny další tituly pro Xbox Game Pass. Mezitím se můžete hru pokusit dohrát či splnit různé vedlejší aktivity anebo se prostě vrhnout na nové kousky jako Microsoft Flight Simulator, Last Stop či zítra vycházející akční RPG The Ascent.

»
27.7.2021 • Lukáš Urban0

Forza Horizon 5 a její velký malý svět

Na adresu arkádové série se špatně směřují výtky. Ale pokud už bychom nějakou měli, pak by se zaobírala herní mapou, která po stovce hodin přeci jen působí malým dojmem. Na druhou stranu, patrně jediná Forza Horizon dokáže najít rozumný kompromis mezi velikostí mapy a jejím využitím. Ať už na přímé srovnání vezmeme starší Test Drive Unlimited 2 nebo stejně starou The Crew 2, ani jedna z her neumí rozumně zaplnit získaný prostor. To umělci z Playground Games zvládají na výbornou už od Colorada. A jak ukazují poslední informace, Forza Horizon 5 zajde ještě dál.

»
27.7.2021 • waggon0

Letní výprodej 2021

Sice jsme tentokrát na letní výprodej museli čekat až skoro do poloviny prázdnin, ale lepší teď než nikdy. Právě totiž dorazily slevy s takovým už klasickým označením Ultimate Game Sale.
Opět je toho hodně, opět je z čeho vybírat a opět jediným limitem je stav finančního konta a snad možná ještě informace, zda je či není daná hra v EA Play nebo ještě lépe v Ultimate Game Passu, který lze stále pořídit až na 3 roky defacto za cenu Goldu. Mezi zlevněnými hry se nachází tituly jako:

FIFA 21 Ultimate Edition – 539Kč
NBA 2K21 – 359Kč
Battlefield 1 Revolution Edition – 199Kč
Forza Horizon 4 Ultimate – 1237Kč
MLB The Show 21 Xbox One Standard Edition – 1039Kč

Dále za zmínku stojí: Halo 3: ODST (49Kč), Saints Row: Gat out of Hell (59Kč), Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut (59Kč), Overlord: Fellowship of Evil (72Kč)

Seznam letních slev včetně cen naleznete ZDE

Aby toho nebylo málo, tak nemohou chybět tradiční týdenní slevy, jejiž seznam včetně cen naleznete na oficiálním webu ZDE a ZDE ještě Games With Gold slevy.

 

Xbox Series X/S + Xbox ONE (Letní výprodej, platí do 6.srpna)

11-11 Memories Retold
8-Bit Armies
8-Bit Hordes
8-Bit Invaders!
[PROTOTYPE]
A Way Out
ABZU
Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition
Aces Of the Luftwaffe – Squadron – Extended Edition
Adam’s Venture: Origins
AereA
Agatha Christie – The ABC Murders
Agents of Mayhem – Total Mayhem Bundle
America’s Greatest Game Shows: Wheel of Fortune & Jeopardy!
Ancestors: The Humankind Odyssey
Anthem
Arcade Classics Anniversary Collection
ARCADE GAME SERIES 3-in-1 Pack
Arkane Anniversary Collection
Assassin’s Creed Antiquity Pack
Assassin’s Creed Bundle: Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed Odyssey, and Assassin’s Creed Origins
Assassin’s Creed Chronicles – Trilogy
Assassin’s Creed Chronicles: China
Assassin’s Creed Chronicles: India
Assassin’s Creed Chronicles: Russia
Assassin’s Creed III Remastered
Assassin’s Creed Legendary Collection
Assassin’s Creed Odyssey – Gold Edition
Assassin’s Creed Origins – Gold Edition
Assassin’s Creed Syndicate Gold Edition
Assassin’s Creed The Ezio Collection
Assassin’s Creed Triple Pack: Black Flag, Unity, Syndicate
Assassin’s Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla + Immortals Fenyx Rising Bundle
Assassin’s Creed Valhalla + Watch Dogs: Legion Bundle
Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition
Assetto Corsa
Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa Ultimate Edition
Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir
Asterix & Obelix XXL: Romastered
BALAN WONDERWORLD
Batman: Arkham Collection
Batman: Arkham Knight Premium Edition
Battle Chasers: Nightwar
Battlefield 1
Battlefield 1 Revolution
Battlefield 4 Premium Edition
Battlefield V Definitive Edition
Battletoads
Bayonetta
Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle
Ben 10 Bundle
Big Buck Hunter Arcade
Biomutant
BioShock: The Collection
Black Desert: Conqueror Edition
Black Desert: Traveler Edition
Blackguards 2
Blacksad: Under the Skin
Bleeding Edge
Blizzard Arcade Collection
Bloodstained: Ritual Of The Night
Borderlands 3
Borderlands 3 Super Deluxe Edition
Borderlands Legendary Collection
Borderlands: The Handsome Collection
Brothers: A Tale Of Two Sons
Bulletstorm: Full Clip Edition
Bundle: South Park: The Stick of Truth + The Fractured But Whole
Burnout Paradise Remastered
Call Of Duty: Advanced Warfare Digital Pro Edition
Call Of Duty: Advanced Warfare Gold Edition
Call Of Duty: Black Ops 4
Call Of Duty: Black Ops 4 – Black Ops Pass
Call Of Duty: Black Ops 4 – Digital Deluxe
Call of Duty: Black Ops Cold War – Cross-Gen Bundle
Call of Duty: Black Ops Cold War – Ultimate Edition
Call Of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
Call Of Duty: Black Ops III – Zombies Deluxe
Call Of Duty: Ghosts
Call Of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition
Call Of Duty: Infinite Warfare – Digital Deluxe Edition
Call Of Duty: Infinite Warfare – Launch Edition
Call of Duty: Modern Warfare – Digital Standard Edition
Call of Duty: WWII – Digital Deluxe Edition
Call Of Duty: WWII – Gold Edition
Castlevania Anniversary Collection
Chronos: Before the Ashes
Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues
Code Vein
Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack
Conan Exiles
Contra Anniversary Collection
Contra: Rogue Corps
Control Season Pass
Control Ultimate Edition
Control – Xbox Series X|S
Crackdown 3
Crash + Spyro Triple Play Bundle
Crash Bandicoot 4: It’s About Time
Crash Bandicoot Bundle – N. Sane Trilogy + CTR Nitro-Fueled
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot – Crashiversary Bundle
Crash Bandicoot – Quadrilogy Bundle
Crash Team Racing Nitro-Fueled
Crash Team Racing Nitro-Fueled + Spyro Game Bundle
Crash Team Racing Nitro-Fueled – Nitros Oxide Edition
Cuphead
Cyberpunk 2077
Dark Souls II: Scholar Of The First Sin
Dark Souls III
Dark Souls III – Deluxe Edition
Dark Souls III: Season Pass
Dark Souls: Remastered
Darksiders II Deathinitive Edition
Darksiders III – Blades & Whip Edition
Darksiders III – Deluxe Edition
Darksiders Warmastered Edition
DayZ
Dead Alliance
Dead Alliance: Multiplayer Edition
Dead Island Definitive Edition
Dead Island: Riptide Definitive Edition
Dead Rising Triple Bundle Pack
Defunct
Destiny 2: Beyond Light (Add-On)
Destiny 2: Beyond Light + Season
Destiny 2: Beyond Light Deluxe Edition
Destiny 2: Forsaken (Add-On)
Destiny 2: Legendary Edition
Destiny 2: Shadowkeep (Add-On)
Devil May Cry 5
Devil May Cry HD Collection & 4SE Bundle
DiRT 4
DIRT 5 Year One Edition
DIRT 5 – Gameplay Booster Pack
DIRT 5 – Year One Upgrade
DiRT Rally
DiRT Rally 2.0 Year One Pass
DiRT Rally 2.0 – Game of the Year Edition
Disney Classic Games: Aladdin And The Lion King
DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Dog Duty
Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition
Dragon Ball FighterZ
Dragon Ball FighterZ – Ultimate Edition
Dragon Ball Xenoverse 2
Dragon Ball Z: Kakarot
Dragon Ball Z: Kakarot Deluxe Edition
DRAGON QUEST BUILDERS 2
DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition
Dragon’s Dogma: Dark Arisen
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
Dungeons 3 – Complete Collection
Dying Light: Platinum Edition
Dying Light: Season Pass
Dying Light: The Following – Enhanced Edition
EA STAR WARS TRIPLE BUNDLE
eFootball PES 2021 SEASON UPDATE ARSENAL EDITION
eFootball PES 2021 SEASON UPDATE FC BARCELONA EDITION
eFootball PES 2021 SEASON UPDATE STANDARD EDITION
Elea – Episode 1
Elite Dangerous: Standard Edition
Empire of Sin
Empire of Sin – Premium Edition
Escape Game Fort Boyard
F1 2019
F1 2019 Legends Edition Senna & Prost
F1 2020 Deluxe Schumacher Edition
F1 2020: F1 Seventy Edition DLC
F1 2020: Keep Fighting Foundation DLC
F1 2020: Schumacher Edition DLC
Fallout: New Vegas (Back Compat)
Far Cry 3 Classic Edition
Far Cry 4
Far Cry 4 + Far Cry Primal Bundle
Far Cry 4 Gold Edition
Far Cry 5
Far Cry 5 + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle
Far Cry 5 Gold Edition
Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle
Far Cry Insanity Bundle
Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn Deluxe Edition
Far Cry Primal
Far Cry Primal – Apex Edition
FAST & FURIOUS CROSSROADS
Fearful Symmetry & the Cursed Prince
FIFA 21 Champions Edition Xbox One & Xbox Series X|S
FIFA 21 NXT LVL EDITION Xbox Series X|S
FIFA 21 Standard Edition Xbox One & Xbox Series X|S
FIFA 21 Ultimate Edition Xbox One & Xbox Series X|S
Fight Night Champion (Back Compat)
Final Fantasy IX
FINAL FANTASY TYPE-0 HD
Final Fantasy VII
Final Fantasy VIII Remastered
FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster
FINAL FANTASY XII THE ZODIAC AGE
FINAL FANTASY XV MULTIPLAYER: COMRADES
FINAL FANTASY XV POCKET EDITION HD
FINAL FANTASY XV ROYAL EDITION
FINAL FANTASY XV ROYAL PACK
FINAL FANTASY XV Season Pass
FINAL FANTASY XV: EPISODE GLADIOLUS
FINAL FANTASY XV: EPISODE IGNIS
FINAL FANTASY XV: EPISODE PROMPTO
Flashback
For Honor – Marching Fire Edition
Forza Horizon 4 Ultimate Add-Ons Bundle
Forza Horizon 4 Ultimate Edition
FUSER
FUSER VIP Edition
G.I. Joe: Operation Blackout
G.I. Joe: Operation Blackout – Digital Deluxe
Gang Beasts
Garfield Kart Furious Racing
Gears 5
Gears 5 Game of the Year Edition
Gears of War 4
Gears of War Ultimate Edition Deluxe Version
Gears Tactics
Gears Triple Bundle
Generation Zero
Generation Zero – Resistance Bundle
Geometry Wars 3: Dimensions Evolved
Ghostrunner
Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut
Gods Will Fall
Grand Theft Auto V – Megalodon Shark Cash Card
Grand Theft Auto V: Premium Edition
Grand Theft Auto V: Premium Online Edition & Megalodon Shark Card Bundle
Gravel
Gravel Special Edition
GRID Ultimate Edition
GRID Ultimate Edition Upgrade
Halo 3: ODST
Halo 5: Guardians
Halo Wars 2: Complete Edition
Halo Wars 2: Standard Edition
Halo Wars: Definitive Edition
Halo – Reach
Halo: The Master Chief Collection
Hasbro Family Fun Pack
Hasbro Family Fun Pack Conquest Edition
Haven
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Hitman 2 – Gold Edition
HITMAN 3 – Deluxe Edition
HITMAN 3 – Standard Edition
Hitman HD Enhanced Collection
Homefront: The Revolution ‘Freedom Fighter’ Bundle
How To Survive 2
Human Fall Flat
Hunt: Showdown
Hunt: Showdown – Gold Edition
Immortal Realms: Vampire Wars
Immortals Fenyx Rising Gold Edition
Indivisible
Injustice 2 – Legendary Edition
Journey to the Savage Planet
Judgment
Jump Force
Jump Force – Ultimate Edition
Jurassic World Evolution
Jurassic World Evolution – Deluxe Bundle
Just Die Already
Kaze and the Wild Masks
Kerbal Space Program Enhanced Edition
Kerbal Space Program Enhanced Edition Complete
Killer Instinct: Definitive Edition (PC)
Killer Instinct: Definitive Edition (Xbox)
Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition
KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue
Kingdom Hearts III
KINGDOM HEARTS Melody of Memory (International)
KINGDOM HEARTS – HD 1.5+2.5 ReMIX –
KINGDOM HEARTS Ⅲ Re Mind
KINGDOM HEARTS Ⅲ Re Mind + CONCERT VIDEO
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
King’s Quest: Season Pass – Chapter 2-5
King’s Quest: The Complete Collection
Knight Squad 2
Knockout City
Knockout City Deluxe Edition
LA-MULANA
LA-MULANA 2
LEGO Batman 3: Beyond Gotham Deluxe Edition
LEGO CITY Undercover
LEGO DC Super-Villains Deluxe Edition
LEGO Harry Potter Collection
LEGO Jurassic World
LEGO Marvel Collection
LEGO Marvel Super Heroes 2 Deluxe Edition
LEGO Marvel’s Avengers Deluxe Edition
LEGO Star Wars: The Force Awakens Deluxe Edition
LEGO The Incredibles
LEGO Worlds
Lichdom: Battlemage
Little Big Workshop
Little Nightmares Complete Edition
Livelock
Lords Of The Fallen
Lords Of The Fallen – Digital Complete Edition
Mad Max
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Trilogy
Marvel’s Avengers
Marvel’s Avengers: Deluxe Edition
Mass Effect Legendary Edition
Megaparty: A Tootuff Adventure
Memories of Mars
Metal Gear Solid V: The Definitive Experience
Metal Gear Survive
Metro Exodus
Metro Exodus Gold Edition
Metro Redux Bundle
Metro Saga Bundle
Middle-earth: Shadow of Mordor – Game of the Year Edition
Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition
MLB The Show 21 Digital Deluxe Edition – Current and Next Gen Bundle
MLB The Show 21 Jackie Robinson Edition – Current and Next Gen Bundle
MLB The Show 21 Xbox One Standard Edition
MLB The Show 21 Xbox Series X|S Standard Edition
Monopoly Plus
Monster Energy Supercross 4 – Special Edition
Monster Energy Supercross 4 – Special Edition – Xbox Series X|S
Monster Energy Supercross 4 – Xbox Series X|S
Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4
Monster Hunter World
Monster Hunter World: Iceborne
Monster Hunter World: Iceborne Digital Deluxe
Monster Hunter World: Iceborne Master Edition
Monster Hunter World: Iceborne Master Edition Digital Deluxe
Monster Jam Steel Titans 2
Monstrum
Mortal Kombat 11 Ultimate
Mortal Kombat 11 Ultimate + Injustice 2 Leg. Edition Bundle
Mortal Kombat 11 Ultimate Add-On Bundle
Mortal Kombat X – XL Pack
Mortal Kombat XL
MotoGP 21
MotoGP 21 – Xbox Series X|S
MX vs ATV All Out
MXGP 2020 – The Official Motocross Videogame
My Hero One’s Justice 2
My Hero One’s Justice 2 Deluxe Edition
My Universe – My Baby
My Universe – School Teacher
NAMCO MUSEUM ARCHIVES Vol 2
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Road To Boruto
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy
Naruto To Boruto: Shinobi Striker Deluxe Edition
NBA 2K21 Mamba Forever Edition
NBA 2K21 Next Generation
NBA 2K21 Next Generation Mamba Forever Edition Bundle
Need For Speed Heat Deluxe Edition
Need For Speed Payback – Deluxe Edition
Need For Speed Rivals
Neighbours Back From Hell
NHL 21
NHL 21 Deluxe Edition
NHL 21 Great Eight Edition
NHL 21: Rewind Bundle
Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix
NieR Replicant ver.1.22474487139…
OCTOPATH TRAVELER
One Piece World Seeker
One Piece: Pirate Warriors 4
One Piece: Pirate Warriors 4 Deluxe Edition
One Punch Man: A Hero Nobody Knows
Onimusha: Warlords
Open Country
Ori and the Will of the Wisps
Ori: The Collection
Outriders
Outward
Overlord: Fellowship of Evil
Override 2: Super Mech League
Override 2: Super Mech League — Ultraman Deluxe Edition
Overwatch Legendary Edition
PAC-MAN Championship Edition 2
Paladins Deluxe Edition
Paladins Gold Edition
Paladins Season Pass 2021
Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition
Paw Patrol Bundle
Payday 2: Crimewave Edition
PAYDAY 2: THE CRIMEWAVE COLLECTION
PGA TOUR 2K21
Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy
Planet Coaster: Console Edition
Planet Coaster: Deluxe Edition
Planet Coaster: Premium Edition
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Deluxe Edition
Playerunknown’s Battlegrounds
Port Royale 4 – Extended Edition
Portal Knights
Professor Rubik’s Brain Fitness
Project Cars
Project CARS 3
Project Highrise: Architect’s Edition
Project Winter
Prototype 2
Quantum Break
Rabbids Invasion : The Interactive TV Show
Rabbids Invasion – Gold Edition
Raccoon City Edition
Race With Ryan Road Trip Deluxe Edition
Rad Rodgers
Railway Empire
Railway Empire – Complete Collection
Rare Replay
ReCore
Red Dead Online
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2: Story Mode
Red Dead Redemption 2: Story Mode and Ultimate Edition Content
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition
Red Faction Geurrilla Re-Mars-tered
Remnant: From The Ashes
Remnant: From the Ashes – Complete Edition
Remnant: From the Ashes – Subject 2923
Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus
Remothered: Broken Porcelain
Resident Evil
Resident Evil 0
Resident Evil 2
Resident Evil 2 Deluxe Edition
Resident Evil 3
Resident Evil 4
Resident Evil 5
Resident Evil 6
Resident Evil 7 Biohazard
Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition
Resident Evil Revelations 1 & 2 Bundle
Resident Evil Triple Pack
Resident Evil: Deluxe Origins Bundle
Reus
RIDE 4
RIDE 4 – Special Edition
Risk of Rain
Risk of Rain 1 + 2 Bundle
Risk of Rain 2
Road Rage
Rogue Company: Rogue Edition
Rogue Company: Ultimate Edition
Rogue Company: Year 1 Pass
Roman Rumble in Las Vegum – Asterix & Obelix XXL 2
Romancing SaGa 2
Romancing SaGa 3
Ryse: Legendary Edition
Saints Row IV: Re-Elected
Saints Row The Third Remastered
Saints Row: Gat Out Of Hell
ScreamRide
Scribblenauts Mega Pack
Second Extinction (Game Preview)
Sekiro: Shadows Die Twice
Serious Sam Collection
Shadow Of The Tomb Raider Definitive Edition
Shape Up Gold Edition
Shaq Fu: A Legend Reborn
Shiftlings
Shining Resonance Refrain
Sid Meier’s Civilization VI
Skate 3 (Back Compat)
Skelattack
Skully
Skyrim Special Edition + Fallout 4 G.O.T.Y. Bundle
SMITE Digital Deluxe Edition 2021
SMITE Season Pass 2021
SMITE Ultimate God Pack Bundle
Sniper Elite 4
Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition
Sniper Ghost Warrior Contracts
Sniper Ghost Warrior Contracts 2
Sonic Forces Digital Standard Edition
Sonic Mania
Soulcalibur VI
South Park: The Fractured But Whole – Gold Edition
Spacebase Startopia
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
Spyro + Crash Remastered Game Bundle
Spyro Reignited Trilogy
Star Wars Battlefront II
Star Wars Battlefront II: Celebration Edition
Star Wars Battlefront Ultimate Edition
Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Squadrons
Starlink: Battle for Atlas – Deluxe edition
State of Decay 2: Juggernaut Edition
STEEP X Games Gold Edition
Stellaris: Console Edition
Stellaris: Console Edition – Deluxe Edition
Street Outlaws: The List
Stubs (1,000) for MLB The Show 21
Stubs (11,000) for MLB The Show 21
Stubs (150,000) for MLB The Show 21
Stubs (24,000) for MLB The Show 21
Stubs (5,000) for MLB The Show 21
Stubs (67,500) for MLB The Show 21
Subnautica
Sudden Strike 4 – Complete Collection
Sudden Strike 4 – European Battlefields
Sunset Overdrive
Sunset Overdrive Deluxe Edition
Super Meat Boy Forever
Super Monkey Ball: Banana Blitz HD
Surviving the Aftermath: Founder’s Edition (Game Preview)
SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris
Sword Art Online: Fatal Bullet Complete Edition
Tales of Vesperia: Definitive Edition
Team Sonic Racing
TEKKEN 7
Tell Me Why: Chapters 1-3
Terraria
The Blizzard 30-Year Celebration Collection
The Bluecoats: North & South
The Crew 2 Gold Edition
The Dark Pictures Anthology: Little Hope
The Dark Pictures Anthology: Little Hope & Man of Medan Bundle
The Division 2 – Warlords of New York Edition
The Evil Within
The Evil Within 2
The Evil Within Digital Bundle
The Evil Within Season Pass
The Inner World – The Last Wind Monk
The Jackbox Party Pack 7
The LEGO Games Bundle
The LEGO Movie 2 Videogame
The Outer Worlds
The Outer Worlds: Board-Approved Bundle
The Sims 4
The Sims 4 Deluxe Party Edition
The Sims 4 Plus Cats & Dogs Bundle
The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition
The Yakuza Remastered Collection
theHunter: Call of the Wild
theHunter: Call of the Wild – 2021 Edition
Thronebreaker: The Witcher Tales
Titan Quest
Titanfall 2
Titanfall 2: Ultimate Edition
TOKI Juju Densetsu
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – Gold Edition
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – Year 2 Gold Edition
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Deluxe Edition
Tom Clancy’s The Division Gold Edition
Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 – Cross-Gen Deluxe Bundle
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 – Digital Deluxe Edition
Torchlight II
Torchlight III
Townsmen – A Kingdom Rebuilt
Transference
TRANSFORMERS: BATTLEGROUNDS DIGITAL DELUXE EDITION
Trials Rising – Digital Gold Edition
Trine 4: The Nightmare Prince
Trine: Ultimate Collection
Tropico 5 – Complete Collection
Tropico 5 – Penultimate Edition
Tropico 6
Truck Driver
Truck Driver + Hidden Places & Damage System DLC Bundle
Twin Mirror
Undertale
UNO
Unturned
Valhalla Hills – Definitive Edition
Valkyria Chronicles 4
Valkyria Chronicles 4 Complete Edition
Vanquish
Vikings Wolves of Midgard
Warframe: Initiate Pack
Warhammer 40,000: Mechanicus
Wasteland 3 (Xbox One)
Watch Dogs 1 + Watch Dogs 2 Gold Editions Bundle
Watch Dogs 1 + Watch Dogs 2 Standard Editions Bundle
Watch Dogs 2 – Gold Edition
Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion Gold Edition
Watch_Dogs Complete Edition
We Happy Few
We Happy Few Digital Deluxe
Who Wants to Be a Millionaire?
Windbound
Wolfenstein II: The New Colossus Digital Deluxe Edition
WORLD OF FINAL FANTASY MAXIMA
Wreckfest Complete Edition
Wuppo
WWE 2K Battlegrounds
XCOM 2 Collection
Xenon Racer
XIII
Yakuza 0
Yakuza 6: The Song of Life
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
Yakuza: Like a Dragon
Yakuza: Like a Dragon Hero Edition
Yakuza: Like a Dragon Legendary Hero Edition
Yesterday Origins
Zombie Army 4: Dead War
Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition
Zombie Army 4: Dead War Super Deluxe Edition
Zombieland: Double Tap- Road Trip

 

Xbox Series X/S + Xbox ONE (Slevy do 3.srpna)

Asdivine Hearts I & II
At Sundown: Shots in the Dark
Black Book
Braveland Trilogy
Conga Master
Curse of the Dead Gods
Decay of Logos
Deleveled
Deus Ex: Mankind Divided
Deus Ex: Mankind Divided – Digital Deluxe Edition
Donut County
Evan’s Remains
Evil Inside
Farming Simulator 19
Farming Simulator 19 – Alpine Farming Expansion
Farming Simulator 19 – Anderson Group Equipment Pack
Farming Simulator 19 – Bourgault DLC
Farming Simulator 19 – GRIMME Equipment Pack
Farming Simulator 19 – John Deere Cotton DLC
Farming Simulator 19 – Kverneland & Vicon Equipment Pack
Farming Simulator 19 – Platinum Expansion
Farming Simulator 19 – Rottne DLC
Forza Motorsport 7 Deluxe Edition
Forza Motorsport 7 Ultimate Edition
Gorogoa
Guts & Glory
Handball 21
Heliborne
Hunting Simulator
Just Cause 3
Just Cause 3: XXL Edition
Just Cause 4 – Complete Edition
Just Cause 4 – Gold Edition
Just Cause 4 – Reloaded
Kentucky Route Zero: TV Edition
Macrotis: A Mother’s Journey
Mail Mole
Marenian Tavern Story: Patty And The Hungry God
Metro 2033 Redux
Metro: Last Light Redux
Outbreak Co-Op Nightmares
Pro Fishing Simulator
Retrace: Memories of Death
Rise of the Tomb Raider Season Pass
Rise of The Tomb Raider – 20 Year Celebration
Rogue Stormers
Shadow Of The Tomb Raider Definitive Edition Extra Content
Sine Mora EX
Solitaire 3D
Space Otter Charlie
Starpoint Gemini Warlords
Starpoint Gemini Warlords: Cycle of Warfare
Starpoint Gemini Warlords: Titans Return
Super Party Sports: Football
Super Space Serpent SE
Tactics V: Obsidian Brigade
TERA Coin 1,000
TERA Coin 10,000 (+1,000 BONUS)
TERA Coin 2,000 (+100 BONUS)
TERA Coin 5,000 (+300 BONUS)
The Blobs Fight!
The Last Kids on Earth and the Staff of Doom
Through the Darkest of Times
Tomb Raider: Definitive Edition
Tour de France 2017
Tour de France 2018
Train Sim World 2: Cathcart Circle Line: Glasgow – Newton & Neilston
Train Sim World 2: Diesel Legends of the Great Western
Trüberbrook
Ultimate Ski Jumping 2020 + Glaive: Brick Breaker Bundle
Untitled Darkness
Void Gore
Warhammer Bundle: Mordheim and Blood Bowl 2
We should talk.
Welcome To Hanwell
Yaga
Yes, Your Grace

 

 

Xbox Series X/S + Xbox ONE, Xbox ONE + Xbox 360

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD – 118Kč
Castlevania: Symphony of the Night – 119Kč
Disney Epic Mickey 2: The Power of Two – 65Kč
Fallout: New Vegas – 74Kč
Fallout: New Vegas – Dead Money – 71Kč
Fallout: New Vegas – Honest Hearts – 71Kč
Fallout: New Vegas – Lonesome Road – 71Kč
Fallout: New Vegas – Old World Blues – 55Kč
Far Cry 2 – 79Kč
Far Cry 3 – 159Kč
Far Cry 3 Blood Dragon – 143Kč
Far Cry Classic – 79Kč
Fight Night Champion – 119Kč
LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues – 65Kč
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures – 131Kč
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game – 65Kč
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy – 98Kč
LEGO Star Wars III: The Clone Wars – 74Kč
LEGO Star Wars: The Complete Saga – 74Kč
Skate 3 – 149Kč
Split/Second – 65Kč
Star Wars Battlefront (OG Xbox) – 99Kč
Star Wars Battlefront II (OG Xbox) – 99Kč
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (OG Xbox) – 99Kč
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (OG Xbox) – 99Kč
Star Wars Republic Commando (OG Xbox) – 99Kč
Star Wars: Knights of the Old Republic (OG Xbox) -99Kč
Star Wars: The Force Unleashed – 74Kč
Star Wars: The Force Unleashed II – 74Kč
Toy Story 3 – 99Kč

 

Xbox 360

Far Cry 4 – 159Kč

Tropico 3 – 49Kč
Tropico 5 – 99Kč

 

Koupili jste něco?

 

 

 

»
27.7.2021 • tonyskate0

Technické demo Alpha Point od tvůrců Gears

Už několikrát jsme se vám zmínili, že studio The Coalition, které má na starost sérii Gears a dle všeho pracuje i na nové značce, se v posledních měsících zaměřilo na práci s novým Unreal Engine 5, aby si jej pořádně osahali, než se pustí do vývoje her naplno. Za tímto účelem vytvořili technické demo Alpha Point, které prezentovali na GDC 2021 a teď z něj poskytli i video. Opět nám tak tato kanadská parta dokazuje, že patří mezi technické mágy, což už stvrdili s Gears 5 či příběhovým rozšířením Hivebusters. Druhé video pak zachycuje render postavy ve skutečném čase. Obě videa vznikla na Xbox Series X, což je pochopitelně jejich primární platforma.

»

Poslední videa