Budoucí plány s Gods Will Fall

Autor: HusekDPublikováno: 8.2.2021, 20:20

Publikováno: 8.2.2021, 20:20

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 215 článků

Je tomu jen pár dní co vyšla zajímavě vyhlížející mlátička Gods Will Fall (recenze) a díky vydavateli Deep Silver už víme, jaké mají se hrou plány do budoucna. Po celý rok 2021 se můžete těšit na nové aktualizace, které vám přinesou nové protivníky a velké množství nové výzbroje a výstroje. Součástí budou i zajímavé dovednosti a kosmetické předměty. Mezi prvními přídavky se dočkáte i nové třídy zbraní. Ti, kteří si zakoupili verzi Valiant Edition, budou mít veškerý nový obsah v automatických aktualizacích. Kromě placeného obsahu se dočkáte i bezplatného přídavku pod jménem The Dolmen Depths, který by měl dorazit ve 2. čtvrtletí 2021. Gods Will Fall si můžete zahrát na Xbox One a Xbox Series X/S.

30. 08. 2022 • tonyskate0

Září 2022 a jeho hry zdarma

Srpnové hry zdarma už byly tak trochu zoufalou nabídkou, ovšem v září se členové Xbox Live Gold mohou těšit na daleko zajímavější tituly. Ani tentokrát to ovšem není žádná hitparáda a je čím dal tím víc evidentní, že Games with Gold ustupují Xbox Game Passu.

»
04. 02. 2021 • Lukáš Urban0

Recenze: Gods Will Fall

„Už toho máme dost! Copak musíme pořád poslouchat ty křeny nahoře? Nespočet generací jim sloužíme a stejně je to málo. Kdybychom se rozpůlili, sešlou na nás kletbu, že jsme se nerozčtvrtili. Poslušně skládáme slib oddanosti a když nějaký lehce retardovaný vesničan nepochopí otázku napoprvé, zahubí ho i s rodinou. Navíc jsou nenažraní a na obětech berou víc než daňový úřad. To musí skončit teď hned. Kdo se nebojí zubaté s brouskem v ruce,...

»