Budoucnost série Assassin’s Creed včetně feudálního Japonska

Autor: tonyskatePublikováno: 11.9.2022, 11:31

Publikováno: 11.9.2022, 11:31

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5604 článků

Včerejší prezentace Ubisoft Forward přinesla nejen oznámení Assassin’s Creed Mirage, které se příští rok vrátí ke kořenům série a zavzpomínáme tak na první díly. Došlo také na již dlouho spekulovanou Assassin’s Creed Infintiy, která bude jakousi centrálou, v níž se propojí nejrůznější zážitky z této série, staré i nové. Taktéž Infinity navrátí do série multiplayer jakožto samostatnou záležitost. Infinity je ovšem jen jedno z kódových označení, které jsme včera slyšeli.

Zazněly taktéž RED a HEXE, což jsou další dvě hlavní hry v této populární sérii. RED bude další evolucí otevřeného světa s RPG prvky (trilogie Origins, Odyssey a Valhalla) a zavede nás do feudálního Japonska, což je dlouho žádané prostředí. HEXE je pak definována jako velmi odlišný typ hry z této série a vznikne ve studiu Ubisoft Montreal. Dle dřívějších spekulací by HEXE měla být zasazena do střední Evropy za doby říše římské a zaměřit by se měla na téma čarodějnictví.

Oba tyto projekty budou součástí Assassin’s Creed Infintiy, ovšem nějakou dobu si na ně ještě počkáme. Mezitím můžete vyhlížet nový díl Mirage, jež nás zavede do Bagdádu v 9. století.

Přijďte se podívat na naše další kanály a zkuste nás podpořit odběrem. Případně moc děkujeme!
Discord – pobavíme se o všem kolem Xbox, ale i mimo něj https://discord.gg/QSkvng7
Náš web – https://www.xboxweb.cz/
Facebook – https://www.facebook.com/xboxweb.cz
Instagram – https://www.instagram.com/xboxweb/
Twitter – https://twitter.com/Xboxwebcz
TikTok – https://www.tiktok.com/@xboxweb
Twitch – https://www.twitch.tv/xkotvcz
Trovo – https://trovo.live/s/xkotv

11. 09. 2022 • tonyskate0

Assassin’s Creed Mirage návratem ke kořenům série

Po oficiálním potvrzení došlo také k řádnému představení hry Assassin’s Creed Mirage, která příští rok přinese návratu ke kořenům série na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One. Zavítáme do Bagdádu v 9. století, kdy svět vede věda, umění a inovace. Města prosperují a mladý sirotek s tragickou minulostí se snaží přežít v místních ulicích. Tímto mladým mužem je Basim (ano, ten z Valhally), prohnaný zloděj s vizemi nočních můr, který hledá odpovědi i spravedlnost....

»
01. 09. 2022 • p.a.c.o0

Assassin’s Creed Mirage potvrzen

Netrvalo to dlouho a na větší úniky ohledně nového dílu Assassin’s Creed reagoval Ubisoft oznámením. V něm potvrdil, že nový díl se bude skutečně jmenovat Assassin’s Creed Mirage a coby Basim se v něm podíváme do Bagdádu kolem roku 800 s tím, že se hra opravdu pokusí vrátit ke svým originálním kořenům. Více informací bychom měli dostat 10. září, na kdy je ohlášena akce Ubisoft Forward, která se bude novinkám o...

»