Bus Simulator 21 Next Stop

Autor: DandyCZEPublikováno: 8.3.2023, 10:00

Publikováno: 8.3.2023, 10:00

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 192 článků

Nový obsah pro Bus Simulator 21 určitě potěší. Dočkat se ho máme 23. 5. 2023 a má se jednat o komplexní rozšíření. Těšit se můžete na bezplatného rozšíření mapy , nový  herní režim, nové mise. Jako majitelé Xbox Series dostaneme i speciální grafický update na 4k rozlišení. Vylepšené podpory se dočkají ovladače, bohužel se nikde nezmiňuje lepší podpora pro volanty, které v téhle hře chceme mít.

Určitě vás zajímá, jaká nové oblasti se objeví. Víme že pod názvem „Angel Shores“ se skrývají nové oblasti na severu americké mapy a to včetně horské rezervace, kde budete jenom valit bulvy na krásu okolní krajiny.  Jsem rád, že na Xboxu konečně máme slušné simulátory autobusů o které se autoři starají. Tak ještě nějaké kvalitní tahače. Uvidíme, jestli se mu podaří graficky dotáhnout na aktuálně recenzovaný Fernubus Coach Simulator.

20. 10. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: Bus Simulator 21

I ty se můžeš stát řidičem autobusu. Tak nějak by se dala charakterizovat situace v mnoha městech, protože lidí ochotných vykonávat tuto profesi se stále nedostává. Polemizovat o tom, proč tomu tak je, rozhodně nebude náplní následujících řádků. I když se řízením autobusů to souviset bude. Jsou to už dva roky od doby, co na konzolích vyšel Bus Simulator. Přijde mi to jako včera, kdy jsem se na hru opravdu těšil,...

»