Česká akční RPG The Last Oricru

Autor: tonyskatePublikováno: 10.6.2021, 23:16

Publikováno: 10.6.2021, 23:16

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5604 článků

Jestli jste doposud neslyšeli o českém studiu GoldKnights, jste nejspíše stejně překvapeni jako my. Ve skutečnosti ale tato parta sídlící v Praze existuje už několik let a po úspěšné komunitní kampani delší dobu pracuje na vlastní akční RPG LostHero z pohledu třetí osoby. Dnes se jejich hra zasazená středověkého sci-fi světa dočkala opětovného oznámení, ovšem tentokrát už pod záštitou vydavatelství Prime Matter (Koch Media) a novým názvem The Last Oricru.

Někteří nepřátelé The Last Oricru nebojují meči či sekerami, ale slovy. V tomto krutém světě se ti nejhorší snaží získat důvěru hráče pro jejich vlastní potřeby a je jen na vás se rozhodnout, co je morálně přijatelné, abyste dosáhli svých cílů a dokázali odlišit přítele od nepřítele. Octnete se totiž uprostřed občanské války o nadvládu nad planetou a určitě tak její osud. Budování důvěry, stranění či zrada frakcí tak bude základem vašeho dobrodružství stejně jako náročné souboje, velké bitvy a rozsáhlá konspirace sil temna.

Česká akční RPG The Last Oricru vyjde během příštího roku a nabídne dobrodružství jak pro jednoho, tak i dva hráče v kooperaci.

30. 12. 2022 • HusekD0

RECENZE: The Last Oricru

Pokaždé, když se v naší malé zemičce objeví nové vývojářské studio, tak se jedná o velkou událost a téměř okamžitě si získá naší pozornost. O pražském studiu Gold Knights jsme poprvé slyšeli přibližně před čtyřmi lety, kdy nám představili připravované souls-like RPG pod názvem Lost Hero. Vývojáři se ve svém projektu inspirovali u kolegů z From Software, což jim ale neměl nikdo za zlé. Základy souls žánru využívá dnes nepřeberné...

»
08. 12. 2021 • tonyskate0

DEMO: Česká akční RPG The Last Oricru

Společnost Koch Media během léta představila vydavatelskou divizi Prime Matter, která zaštituje hned několik zajímavých her včetně akční RPG The Last Oricru od českého týmu GoldKnights. Jako zcela nečekané překvapení si teď můžete zahrát demoverzi této hry, jelikož je součástí akce ID@Xbox Winter Game Fest Demo stejně jako dalších 35 her. Mějte ovšem na paměti, že dema jsou dostupná pouze do 21. prosince a povětšinou nejsou vyladěná, jelikož vychází z rozpracované...

»