Česká akční RPG The Last Oricru

Autor: tonyskatePublikováno: 10.6.2021, 23:16

Publikováno: 10.6.2021, 23:16

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5072 článků

Jestli jste doposud neslyšeli o českém studiu GoldKnights, jste nejspíše stejně překvapeni jako my. Ve skutečnosti ale tato parta sídlící v Praze existuje už několik let a po úspěšné komunitní kampani delší dobu pracuje na vlastní akční RPG LostHero z pohledu třetí osoby. Dnes se jejich hra zasazená středověkého sci-fi světa dočkala opětovného oznámení, ovšem tentokrát už pod záštitou vydavatelství Prime Matter (Koch Media) a novým názvem The Last Oricru.

Někteří nepřátelé The Last Oricru nebojují meči či sekerami, ale slovy. V tomto krutém světě se ti nejhorší snaží získat důvěru hráče pro jejich vlastní potřeby a je jen na vás se rozhodnout, co je morálně přijatelné, abyste dosáhli svých cílů a dokázali odlišit přítele od nepřítele. Octnete se totiž uprostřed občanské války o nadvládu nad planetou a určitě tak její osud. Budování důvěry, stranění či zrada frakcí tak bude základem vašeho dobrodružství stejně jako náročné souboje, velké bitvy a rozsáhlá konspirace sil temna.

Česká akční RPG The Last Oricru vyjde během příštího roku a nabídne dobrodružství jak pro jednoho, tak i dva hráče v kooperaci.