DEMO: Česká akční RPG The Last Oricru

Autor: tonyskatePublikováno: 8.12.2021, 8:18

Publikováno: 8.12.2021, 8:18

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5700 článků

Společnost Koch Media během léta představila vydavatelskou divizi Prime Matter, která zaštituje hned několik zajímavých her včetně akční RPG The Last Oricru od českého týmu GoldKnights. Jako zcela nečekané překvapení si teď můžete zahrát demoverzi této hry, jelikož je součástí akce ID@Xbox Winter Game Fest Demo stejně jako dalších 35 her. Mějte ovšem na paměti, že dema jsou dostupná pouze do 21. prosince a povětšinou nejsou vyladěná, jelikož vychází z rozpracované verze hry.

V akční RPG The Last Oricru se octnete uprostřed konfliktu mezi dvěma rasami na planetě izolované bariérou od zbytku vesmíru. Vaše rozhodnutí ovlivní postavy i celý konflikt včetně jeho vyvrcholení. Neschází ani intenzivní souboje, které nesmí v brutálním středověkém sci-fi světě chybět. Tradiční vylepšování postavy a souboje s bossy jsou pak samozřejmostí. Daleko více vás ale může potěšit možnost kooperace pro dva hráče na jedné konzoli. Více už vám prozradí tehdejší trailer z gamescomu či detailní video z oznámení hry.

Na závěr pak důležitá informace, že hra vyjde pouze na next-gen, ačkoliv zase až tak dobře nevypadá, a demoverze je tak dostupná pouze pro Xbox Series X|S.

30. 12. 2022 • HusekD0

RECENZE: The Last Oricru

Pokaždé, když se v naší malé zemičce objeví nové vývojářské studio, tak se jedná o velkou událost a téměř okamžitě si získá naší pozornost. O pražském studiu Gold Knights jsme poprvé slyšeli přibližně před čtyřmi lety, kdy nám představili připravované souls-like RPG pod názvem Lost Hero. Vývojáři se ve svém projektu inspirovali u kolegů z From Software, což jim ale neměl nikdo za zlé. Základy souls žánru využívá dnes nepřeberné...

»
10. 06. 2021 • tonyskate0

Česká akční RPG The Last Oricru

Jestli jste doposud neslyšeli o českém studiu GoldKnights, jste nejspíše stejně překvapeni jako my. Ve skutečnosti ale tato parta sídlící v Praze existuje už několik let a po úspěšné komunitní kampani delší dobu pracuje na vlastní akční RPG LostHero z pohledu třetí osoby. Dnes se jejich hra zasazená středověkého sci-fi světa dočkala opětovného oznámení, ovšem tentokrát už pod záštitou vydavatelství Prime Matter (Koch Media) a novým názvem The Last Oricru.

»