Dvojice RPG a buginy na víkend zdarma

Publikováno: 8.1.2021, 7:39

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5072 článků

V rámci první letošní akce Free Play Days pro členy Xbox Live Gold a předplatitele Xbox Game Pass Ultimate tady máme trojici her, kterou si můžete až do pondělního rána zcela zdarma vyzkoušet. Fanoušci světa Warhammer se i s kamarády mohou vydat fantasy jízdu v kooperativní akční RPG Warhammer: Chaosbane (345 Kč). Následujte další RPG, a to tentokrát Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition (845 Kč), v níž se svou družinou vydáte prozkoumat svět bohatý na historii, záhady i konflikty. Souboje pak mohou probíhat v reálném čase anebo tahově. Posledním titul nabídky je pak zcela jiného žánru, protože jej představují offroadové závody Overpass (602 Kč), které vám nic nedají zadarmo, a překonat některé tratě bude řádná výzva.

Jako vždy platí, že v rámci Free Play Days vám zůstane všechen herní postup i získané achievementy. Pokud si tedy hru po skončení akce či kdykoliv jindy zakoupíte, můžete navázat tam, kde jste přestali. Už tradičně jsou všechny tituly po dobu trvání akce k dostání za zvýhodněné ceny, které uvedli v závorkách výše.

26. 08. 2021 • tonyskate0

Září 2021 a jeho hry zdarma

Řekli bychom, že tento měsíc se nám dostalo pěkných her zdarma, ať už to byla pekelná akce Darksiders III či parádní 3D plošinovka Yooka-Laylee. Zářijová nabídka Games with Gold ji sice nepřekoná, ale přesto budou na výběr zajímavé kousky.

»
07. 06. 2019 • lindros88cze0

RECENZE: Warhammer: Chaosbane

Řada příznivců už určitě delší dobu touží po akční RPG z fantasy světa Warhammeru. Pokud patříte mezi ně, konečně jste se dočkali. Možná jste z upoutávek sami poznali, že tvůrci se hodně inspirovali klasikami tohoto izometrického žánru, a to samozřejmě včetně Diabla. Výsledek je ovšem všelijaký, jelikož základ je slušný a třeba poslouží k dalším hrám, ovšem schází pestrost a postupně se více a více vyskytuje repetetivnost, kterou pocítí především veteráni žánru.

»