Září 2021 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 26.8.2021, 17:00

Publikováno: 26.8.2021, 17:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5458 článků

Řekli bychom, že tento měsíc se nám dostalo pěkných her zdarma, ať už to byla pekelná akce Darksiders III či parádní 3D plošinovka Yooka-Laylee. Zářijová nabídka Games with Gold ji sice nepřekoná, ale přesto budou na výběr zajímavé kousky.

Zkraje měsíce dostaneme solidní akční RPG Warhammer: Chaosbane, kterou bychom mohli zjednodušeně nazvat jako Diablo ve fantasy světě Warhammeru a je jasné, že právě v tomto žánru i světě už fanoušci nějakou hru chtěli. Můžete si ji tedy konečně vyzkoušet a jistě oceníte i lokální a online kooperaci až pro 4 hráče. Druhým titulem na Xbox One pak bude oddechové dobrodružství Mulaka, které vás provede dechberoucími krajinami severního Mexika a seznámí vás s kulturou domorodého národa tarahumarů.

Na Xboxu 360 je to tentokrát slabší, ačkoliv jak se to vezme. Zone of the Enders od Hidea Kodžimy je oblíbená akční série, ovšem především v Japonsku, ale třeba vás přesto její HD kolekce prvních dvou dílů zaujme. Posledním titulem je pak klasická mlátička Samurai Shodown II, která třeba v některých z vás probudí dávku nostalgie.

08. 01. 2021 • tonyskate0

Dvojice RPG a buginy na víkend zdarma

V rámci první letošní akce Free Play Days pro členy Xbox Live Gold a předplatitele Xbox Game Pass Ultimate tady máme trojici her, kterou si můžete až do pondělního rána zcela zdarma vyzkoušet. Fanoušci světa Warhammer se i s kamarády mohou vydat fantasy jízdu v kooperativní akční RPG Warhammer: Chaosbane (345 Kč). Následujte další RPG, a to tentokrát Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition (845 Kč), v níž se svou družinou vydáte prozkoumat svět bohatý...

»
07. 06. 2019 • lindros88cze0

RECENZE: Warhammer: Chaosbane

Řada příznivců už určitě delší dobu touží po akční RPG z fantasy světa Warhammeru. Pokud patříte mezi ně, konečně jste se dočkali. Možná jste z upoutávek sami poznali, že tvůrci se hodně inspirovali klasikami tohoto izometrického žánru, a to samozřejmě včetně Diabla. Výsledek je ovšem všelijaký, jelikož základ je slušný a třeba poslouží k dalším hrám, ovšem schází pestrost a postupně se více a více vyskytuje repetetivnost, kterou pocítí především veteráni žánru.

»