E3 2021: Exkluzivní upíří Redfall oznámen

Autor: p.a.c.oPublikováno: 13.6.2021, 21:02

Publikováno: 13.6.2021, 21:02

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3081 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Pokud chcete na hru upoutat, je třeba začít něčím, co budou hráči znát a co je naláká sbírat další informace. Tak přesně to uděláme také v případě nového oznámení hry Redfall. Tu totiž vyvíjí studio Arkane Austin, neboli vývojáři cenami ověnčených značek Prey nebo Dishonored. Co se herního zaměření týče, půjde o sólo nebo kooperativní FPS v otevřeném světě. Na výběr bude několik specializovaných hrdinů, kteří si budou muset najít tu svou cestu skrze zamořený ostrov. Jo a už jsme vám řekli, že nepřátelé budou upíří? Snad to nebude žádná romanťárna pro holky.

Přitom by klidně mohla být, protože Massachusetts má spoustu romantických zákoutí jako maják, humří boudy nebo promenády. Naneštěstí upíři zablokovali slunce, takže místo zamilovaných párů a milovníků čerstvých humrů se tu prochází upíři a některý ze čtveřice našich hrdinů – Layla Ellison, Jacob Boyer, Remi de la Rosa a Devinder Crousley. Jak jsme si řekli, každý z nich bude mít nějakou zvláštní dovednost, takže bude záležet na našich preferencích, po kterém z nich následně sáhneme.

Aby to ale nebylo tak snadné, zdejší upíří si dělají legraci z křížů a ani česnek není jejich nepřítel. Stejně tak nespí v rakvích a i coby upíři se snaží mít se co nejlépe. Bude to nejspíš tím, že jejich vývoj je dán geneticky za účelem prodloužit život obyvatelstva pokud možno do nekonečna. Díky tomu mají tito nemrtví celou řadu speciálních dovednostní a schopností, s nimiž budou trápit náš tým hrdinů. Určitě se nám je však nakonec podaří zastavit. Nebo ne? Na tuto otázku dostaneme odpověď v létě příštího roku, kdy by měl Redfall vyjít exkluzivně pro Xbox Series a PC, včetně toho, že hra v den vydání vstoupí do Xbox Game Passu.