E3 2021: Riders Republic s adrenalinem v září

Autor: p.a.c.oPublikováno: 12.6.2021, 23:21

Publikováno: 12.6.2021, 23:21

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2279 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Steep nám ukázal, že brázdit zasněžené svahy může být zábava a že Ubisoft takovou hru dokáže pěkně zpracovat. Není proto překvapení, že se dočkáme dalšího podobného počinu nazvaného Riders Republic. Mimo sněhu nás čekají i povrchy, které lyžím či snowboardům tak úplně nesvědčí, kdežto kola jsou na nich jako doma. No prostě dostaneme k dispozici velký otevřený svět, který bude čekat jenom na to, až ho na našem nářadí pokoříme a to hned po prázdninách. Datum vydání byl totiž stanoven na 2. září.

Masové závody propojí více jak 50 hráčů na Xbox Series nebo 20 hráčů na Xbox One do jednoho světa, aby se proti sobě utkali v nejrůznějších závodech odehrávajících se náhodně po mapě. Trick Battle proti sobě postaví dva týmy o šesti závodnících, kdy za každý trik dostaneme nějaké body. No a tým s největším skóre na konci logicky vyhraje. Versus mode je zaměřen na hraní s kamarády a poměřování si dovedností. Free for all provede 12 hráčů skrze jednotlivé výzvy a nakonec tu pro nás bude připraveno závodění v rámci divizí. Kdo bude chtít hrát sólo, dostane k dispozici 5 kapitol kariéry, ale všichni tak nějak tušíme, že hlavním tahákem zde bude kompetitivní zápolení.

Co se technické stránky týče, jak jsme si již řekli, na Xbox Series konzolích si hru užije více hráčů najednou a to při 60 FPS. Prohánět se pak budeme po známých parcích a přírodních rezervacích v USA. Samozřejmostí u Ubisoft hry je Season Pass slibující průběžné dodávaní nového obsahu a vybavení pro naše hrdiny. Kdo si hru předobjedná, získá automaticky Bunny pack se zaječím obsahem do našeho šatníku. Zajímavou zprávou závěrem pak je, že Riders Republic nabídnou cross platformní multiplayer a ukládání hraní. Tak hurá na kola a vstříc nebezpečí.

17. 07. 2021 • tonyskate0

Rainbow Six a Riders Republic odloženy

Ubisoft si září tak pěkně obsadil a teď jej opouští, protože ani jedna z her nestíhá své datum vydání a nemá smysl řešit o kolikátý, že odklad se už jedná. Každopádně adrenalinová jízda Riders Republic pro více hráčů se odsouvá z 2. září na 28. října, což není tak hrozné a navíc máme v ten den státní svátek, takže budete mít na hraní dostatek času.

»
15. 01. 2021 • tonyskate0

Riders Republic taktéž hlásí odklad

Po vzoru loňského roku je leden měsícem odkladů. Už se šoupla akce Outriders a akční RPG Hogwards Legacy ze světa Harryho Pottera se dokonce rovnou posunula na rok 2022. Další odklad se týká adrenalinové onlinovky Riders Republic od Ubisoftu, která měla původně vyjít už 25. února. Nové datum nebylo stanoveno, ale máme hru očekávat později tento rok, takže nejspíše během podzimu. Na vině je nejspíše otravný koronavir, které je na...

»
11. 09. 2020 • Lukáš Urban3

Riders Republic jako pokračovatel Steep

Taková ta sportovní hra pro masy, která z počátku vypadala jako ztracený sirotek ve velkoměstě, nakonec zažila úspěch. Sice bylo zapotřebí mnoha updatů a rozšíření, ale ze zimních soutěží Steep se stal zajímavý titul, plný sněhu a adrenalinových sjezdů. Teď je čas předat žezlo dál a přestat se upínat jen na jedno roční období. A tak přidejte kolo, ty nejkrásnější parky amerického kontinentu a nechte pět desítek lidí bojovat o příčky...

»