Eternálové v exkluzivitě Everwild

Autor: tonyskatePublikováno: 2.11.2020, 8:02

Publikováno: 2.11.2020, 8:02

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5318 článků

Červencová Xbox Games Showcase přinesla nejen oznámení řady nových her pro Xbox, ale také nový trailer na exkluzivitu Everwild. Před nějakou dobu vyšel tento trailer s tzv. režisérským komentářem, který nám za doprovodu výkonné producentky Louise O’Connrové a uměleckého ředitele Ryana Stevensona prozrazuje několik málo informací o tomto záhadném titulu studia Rare. Každá scéna je blíže rozebrána a dozvíte se trochu o postavách, bytostech a jak jsou propojeny. Zmíněno je i několik různých biomů, což potvrzuje, že můžeme očekávat rozličná prostředí, která navštívíme a prozkoumáme při našem dobrodružství v Everwild.

Tajuplné postavy, které jsme doposud mohli vidět v obou upoutávkách, jsou „Eternals“, tedy Eternálové, což naznačuje, že jejich původ je spojen s vnímáním života jejich země. Tito jedinci se dokáží spojit a komunikovat s různými zvířaty, které jsme taktéž mohli vidět v trailerech. Zvířata vám poté budou pomáhat i v rámci prostředí, ale prvně se s nimi musíte spřátelit, ať už tím, že se s nimi podělíte o jídlo anebo je vyléčíte. Tato spojení jsou velmi důležitá a ve videích můžete vidět náznaky těchto souznění. Součástí videa je také několik nových konceptů, které si můžete prohlédnout.

Z vývoje teď sice odešel kreativní ředitel Simon Woodroffe, ale jak řekl Craig Duncan, vedoucí studia Rare, hra je v dobrých rukou. Vývoj samozřejmě nadále pokračuje pod taktovou již zmíněných vedoucích spolu s hlavním designérem Jamesem Blackhamem. Určitě tedy není důvod plašit a není zase tak neobvyklé, že se někteří vedoucí přesunou na jiný projekt anebo změní působiště, jakmile už má titul jasnou vizi a ostatní se mohou naplno vrhnout do jeho vývoje.

Everwild rozhodně působí ambiciózně a jsme zvědavi, co se z toho záhadného projektu vyklube. Více se o hře dozvíme příští rok…

16. 06. 2021 • tonyskate0

Vývoj Everwild byl údajně loni restartován

Studio Rare má bohatou historii a na kontě celou řadu skvělých značek, ačkoliv preferují tvorbu zcela nových projektů. Nadále tak podporují Sea of Thieves, které už 22. června navštíví kapitán Jack Sparrow (Piráti z Karibiku), jak bylo oznámeno na E3. Pracují ale také na své další nové značce, kterou je Everwild. Doposud jsme mohli vidět dva trailery s úžasným světem i bytostmi, ovšem nejspíše nešel dle představ a podle všeho byl restartován.

»
23. 07. 2020 • Lukáš Urban2

Autoři Sea of Thieves a další pohled na Everwild

Angličani si asi řekli, že o pirátech mluvili moc a pak byli lidé zklamaní. Tak tentokrát drží zobák a jen pomalu odhalují budoucí projekt. Zase jsme dostali několik málo minut z Everwild a zase víme úplné prd o tom, jak vlastně bude svět fungovat, co bude cílem hry a… není to vlastně jedno? Strašně hezky se totiž na to kouká, a to v případě Rare není málo. Vývojáři kolem krásné grafiky dokážou...

»
15. 11. 2019 • tonyskate11

X019: Rare oznamuje zcela novou exkluzivitu Everwild

Dalším ze zcela nových projektů Xbox Game Studios je zatím tajemná hra Everwild od studia Rare. I v tomto případě je jasné, že Rare pracuje ve více týmech, kdy jeden nadále podporuje Sea of Thieves a další už nějakou dobu pracuje právě na zbrusu novém titulu Everwild. A kdo ví, třeba je v kancelářích britského studia i třetí tým, ale to už bychom spekulovali.

»