Everwild od Rare snad spatříme letos

Autor: tonyskatePublikováno: 17.1.2023, 11:15

Publikováno: 17.1.2023, 11:15

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Microsoft má ve vývoji nespočet her, kdy některé už byly oznámeny, ovšem několik let jsme o nich neslyšeli. Patří mezi ně i Everwild, nádherně vypadající projekt studia Rare, který ovšem dle všeho prošel restartem vývoje s tím, že by hra mohla vyjít v roce 2024. Naposledy jsme ovšem hru viděli v červenci 2020 na Xbox Games Showcase, jak ostatně můžete vidět v přiloženém traileru. Nicméně snad hru spatříme už tento rok, protože Louise O’Connor, hlavní producentka Everwild, na svém Twitteru napsala, že mají za sebou několik neskutečně náročných týdnů, kdy se tým Everwild připravoval na nadcházející rok. Doufejme proto, že hru spatříme třeba na červnové E3 anebo případně později na prezentaci Developer_Direct, pokud se Microsoftu tento formát osvědčí.

16. 06. 2021 • tonyskate0

Vývoj Everwild byl údajně loni restartován

Studio Rare má bohatou historii a na kontě celou řadu skvělých značek, ačkoliv preferují tvorbu zcela nových projektů. Nadále tak podporují Sea of Thieves, které už 22. června navštíví kapitán Jack Sparrow (Piráti z Karibiku), jak bylo oznámeno na E3. Pracují ale také na své další nové značce, kterou je Everwild. Doposud jsme mohli vidět dva trailery s úžasným světem i bytostmi, ovšem nejspíše nešel dle představ a podle všeho byl restartován.

»
02. 11. 2020 • tonyskate0

Eternálové v exkluzivitě Everwild

Červencová Xbox Games Showcase přinesla nejen oznámení řady nových her pro Xbox, ale také nový trailer na exkluzivitu Everwild. Před nějakou dobu vyšel tento trailer s tzv. režisérským komentářem, který nám za doprovodu výkonné producentky Louise O’Connrové a uměleckého ředitele Ryana Stevensona prozrazuje několik málo informací o tomto záhadném titulu studia Rare. Každá scéna je blíže rozebrána a dozvíte se trochu o postavách, bytostech a jak jsou propojeny. Zmíněno je i...

»
23. 07. 2020 • Lukáš Urban2

Autoři Sea of Thieves a další pohled na Everwild

Angličani si asi řekli, že o pirátech mluvili moc a pak byli lidé zklamaní. Tak tentokrát drží zobák a jen pomalu odhalují budoucí projekt. Zase jsme dostali několik málo minut z Everwild a zase víme úplné prd o tom, jak vlastně bude svět fungovat, co bude cílem hry a… není to vlastně jedno? Strašně hezky se totiž na to kouká, a to v případě Rare není málo. Vývojáři kolem krásné grafiky dokážou...

»
15. 11. 2019 • tonyskate11

X019: Rare oznamuje zcela novou exkluzivitu Everwild

Dalším ze zcela nových projektů Xbox Game Studios je zatím tajemná hra Everwild od studia Rare. I v tomto případě je jasné, že Rare pracuje ve více týmech, kdy jeden nadále podporuje Sea of Thieves a další už nějakou dobu pracuje právě na zbrusu novém titulu Everwild. A kdo ví, třeba je v kancelářích britského studia i třetí tým, ale to už bychom spekulovali.

»