Vývoj Everwild byl údajně loni restartován

Autor: tonyskatePublikováno: 16.6.2021, 7:39

Publikováno: 16.6.2021, 7:39

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5456 článků

Studio Rare má bohatou historii a na kontě celou řadu skvělých značek, ačkoliv preferují tvorbu zcela nových projektů. Nadále tak podporují Sea of Thieves, které už 22. června navštíví kapitán Jack Sparrow (Piráti z Karibiku), jak bylo oznámeno na E3. Pracují ale také na své další nové značce, kterou je Everwild. Doposud jsme mohli vidět dva trailery s úžasným světem i bytostmi, ovšem nejspíše nešel dle představ a podle všeho byl restartován.

Vlastně to možná není až tak velké překvapení, protože už při oznámení hry studio Rare potvrdilo, že vlastně ještě neví, jak se bude hra hrát a jaké budou její mechanismy. Chtěli nám ukázat jen dech beroucí svět, na kterém pracují. Každopádně vývoj teď vede jeden z nejzkušenějších členů studia, a to Gregg Mayles, který se ve vedoucích pozicích podílel na Banjo-Kazooie, Viva Piñata, Sea of Thieves a nespočtu dalších her.

Na Everwild si tak nejspíše ještě budeme muset hodně dlouho počkat a doufejme, že tvůrci už mají alespoň trochu jasnou představu o tom, čím hra bude. S vydáním se dle všeho momentálně počítá na rok 2024, takže o hře určitě delší dobu neuslyšíme a snad parta z Rare vytvoří něco skutečně kouzelného.

02. 11. 2020 • tonyskate0

Eternálové v exkluzivitě Everwild

Červencová Xbox Games Showcase přinesla nejen oznámení řady nových her pro Xbox, ale také nový trailer na exkluzivitu Everwild. Před nějakou dobu vyšel tento trailer s tzv. režisérským komentářem, který nám za doprovodu výkonné producentky Louise O’Connrové a uměleckého ředitele Ryana Stevensona prozrazuje několik málo informací o tomto záhadném titulu studia Rare. Každá scéna je blíže rozebrána a dozvíte se trochu o postavách, bytostech a jak jsou propojeny. Zmíněno je i...

»
23. 07. 2020 • Lukáš Urban2

Autoři Sea of Thieves a další pohled na Everwild

Angličani si asi řekli, že o pirátech mluvili moc a pak byli lidé zklamaní. Tak tentokrát drží zobák a jen pomalu odhalují budoucí projekt. Zase jsme dostali několik málo minut z Everwild a zase víme úplné prd o tom, jak vlastně bude svět fungovat, co bude cílem hry a… není to vlastně jedno? Strašně hezky se totiž na to kouká, a to v případě Rare není málo. Vývojáři kolem krásné grafiky dokážou...

»
15. 11. 2019 • tonyskate11

X019: Rare oznamuje zcela novou exkluzivitu Everwild

Dalším ze zcela nových projektů Xbox Game Studios je zatím tajemná hra Everwild od studia Rare. I v tomto případě je jasné, že Rare pracuje ve více týmech, kdy jeden nadále podporuje Sea of Thieves a další už nějakou dobu pracuje právě na zbrusu novém titulu Everwild. A kdo ví, třeba je v kancelářích britského studia i třetí tým, ale to už bychom spekulovali.

»