F1 23 představuje příběhovou část a hub

Autor: p.a.c.oPublikováno: 22.5.2023, 19:23

Publikováno: 22.5.2023, 19:23

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2955 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Jak Codemasters slíbili, tak se stalo a my si tak můžeme vychutnat nové video ohledně připravovaného F1 23. Tentokrát se podíváme na informace o příběhovém režimu Braking Point 2, vylepšeném multiplayeru a centru F1 World. Moderátorka Sky Sports F1 Natalie Pinkham představuje novou kapitolu pokračující v cestě Aidena Jacksona z F1 2021 a jeho kolegy z týmu Konnersport Racing Devona Butlera. Vznikne nová rivalita mezi postavami, jako je Butlerova sestra Callie Mayerová, která po vítězství v šampionátu Formule 2 touží po šanci ve Formuli 1. Aby byl příběh co nejautentičtější, požádal autorský tým Codemasters o pomoc a poznatky trojnásobného mistra světa série W a vývojového jezdce týmu Williams Racing Jamieho Chadwicka.

Pokud jde o F1 World, ten bude sloužit jako centrum F1 23 a nabídne zážitky pro jednotlivce i více hráčů. Dále také společný systém postupu, denní, týdenní a sezónní obsah, přepracovaný systém licenčních úrovní a způsoby, jak pomoci novým hráčům proniknout do tajů F1. Hráči, kteří se do hry vrátí, budou moci rovnou naskočit do Time Trialu, Grand Prix a multiplayeru. Během postupu v F1 World se bude zvyšovat naše technická úroveň, čímž získáme vylepšení pro svůj vůz F1 World. Tím se zvýší výkon vozu a odemknou se další, ještě obtížnější závody. Spoustu dalších informací obsahuje zmíněné video. F1 23 vychází 16. června pro konzole Xbox Series a Xbox One.

03. 05. 2023 • p.a.c.o0

EA Sports F1 23 vrátí příběhový režim

Další oznámení se týká připravovaného EA Sports F1 23, které by mělo dorazit 16. června na Xbox One a Xbox Series. Kdo bude chtít hrát dřív, bude si moct pořídit F1 23 Champions Edition, díky které bude možné hrát od 13. června. A teď už hurá na novinky, které pro nás budou připravené. Jako vždy budou v F1 23 všichni oficiální jezdci, vozy, týmy a okruhy mistrovství světa FIA Formule 1 v sezóně...

»