FIFA 22 se ukazuje v úvodním videu

Autor: lindros88czePublikováno: 11.7.2021, 17:51

Publikováno: 11.7.2021, 17:51

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 122 článků

Do vydání FIFA 22 nezbývá už moc času, a EA nám konečně naservírovali úvodní trailer a informace. Za sebe osobně jsem hledal hlavně novinky typu hratelnosti a třeba crossplay hraní. Bohužel zatím crossplay zůstává snem a v oblasti hratelnosti EA představuje HyperMotion.
Tento název pod sebou skrývá pravidelné informace o nové technologii, která přinese do hry „úplně“ nový herní zážitek. AI se bude učit a zlepšovat svoji hru, aby poskytla co nejvěrohodnější pocit z hraní. Vše bude umocňovat mnohem více animací, což bude možné zejména díky výkonu nových konzolí. Na samotné novinky se podíváme v následujících dnech a projdeme si vše postupně. Jdeme se podívat na první trailer!

Co vás určitě bude zajímat je datum vydání a to je stanoveno na 1. 10. 2021, čas si budete moci zkrátit díky vylepšeným edicím a první čutnutí můžete očekávat 27. 9. 2021.

Pozor při objednávání, jelikož pokud kupujete hru Standardní na Xbox One a následně přejdete na Xbox Series, budete si MUSET koupit novou hru. Pokud se tomu chcete vyhnout, můžete využit takzvané duální služby, kdy budete mít přístup k obou platformám, ale zde už musíte šáhnout trošku do kapsy, tato služba je dostupná pouze s nákupem Ultimate Edice!

Jinak na obalu se můžete těšit na hvězdu MBAPPE!

21. 07. 2021 • p.a.c.o0

Spousta novinek ve FIFA 22

Dnešek by se dal označit za fotbalový den, protože hned po velkém oznámení od Konami přispěchal s hromadou novinek také konkurent od EA v podobě FIFA 22. Tím hlavním je půl hodinové video, v němž nám vývojáři představují ty největší novinky, s nimž se na trávníku nové generace budeme setkávat. Nové generace říkáme záměrně, protože novou verzi hry se spoustou vylepšeních dostanou i majitelé Xbox One konzolí, nicméně to nejzajímavější...

»