Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Autor: DandyCZEPublikováno: 24.6.2020, 13:02

Publikováno: 24.6.2020, 13:02

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 183 článků

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

Jako organizátoři jsme si nemohli přát více zamotaný průběh. Do posledního závodu vstupují favorité se stejným počtem. Kdo sleduje náš šampionát, tak ví, že nasazení do závodů je na základě předem daného klíče, a tak si jezdci musí zvykat na tyto nestandardní postupy. Zatím dle reakcí to vnímají spíše pozitivně, ale vyhodnotíme, až po skončení šampionátu. Do posledního závodu jsou jezdci nasazeni dle celkového počtu bodů a obráceně, takže zatím vedoucí jezdec startovního pole VividSpeed startuje z posledního místa. V případě stejného počtu bodů jsme přihlédnuli k umístění v kvalifikaci. Kromě jasný favoritů Vivid Speed20 a Unplished, mají ještě teoretickou šanci na mistrovský titul Kuzelkovic a Cemada96, kteří ztrácejí na první místo 8 a 10 bodů.
Svoje kouzlo bude mít i souboj na konci startovního pole, kde se nám hned pět jezdců srovnalo se stejným počtem bodů a ruku na srdíčko, poslední nechce skončit nikdo😊

Držíme všem jezdcům palce do posledního závodu, divákům kvalitní pohled na špičkové jezdce, kteří předvedli opravdu nadstandardní výkony.

Ohlédnutí za pátým závodem ve SPA

Corvetta se dočkala! Takto jednoznačně bychom označili triumf GanzHanze, který ze svého monopostu vymačkal maximum a konečně se podařilo sebrat vítězství dominujícím BMW. Na streamu nebo na našich sociálních sítích jste si pak mohli vyslechnout i rozhovor z vítězem, který kromě samotného závodu nastínil i kroky online jezdců za našimi hranicemi. GanzHanz se účastní/l několika soutěžních projektů a to zejména v Anglii. Za redakci jenom doplním, že GanzHanz nastoupil do šampionátu, jako náhradník! Kromě obou favoritů si skvělou výkonnost drží i Cemada96, který startoval z prvního místa a nakonec si odnesl čtvrtou pozici.


nebo https://www.facebook.com/xbox.cz/videos/286620155991641/

Za celý šampionát jsme nemuseli řešit vážnější incidenty, bohužel je to motorsport a nikdo není 100%, takže někdy se vše nepovede. V pátém závodě traťoví komisaři (dále TK) řešili dvě události a zde je vyjádření.
Ve 3. kole závodník č. 11 nedobrzdil před zatáčkou a nárazem z boku způsobil kolizi závodníka č. 18, tato nehoda neměla zásadní vliv na celkové umístění.
Rozhodnutí: jezdec č. 11 dostává napomenutí a v dalším závodě se posune o jedno místo na startovním roštu dozadu.

V 1. kole zasáhl do závodu automatický Forza Race Regulation, který vyhodnotil vyjetí jezdce č. 2 časovou penalizací. Jelikož vyjetí z trati nebylo přímo způsobeno samotným jezdcem a penalizace ho výrazně poškodila, rozhodli se TK tento trest zrušit. Pro jezdce č. 2 to znamená, že na konci závodu se nepropadl díky této penalizaci a zůstalo mu třetí místo, na kterém i skutečně závod dojel.

Sledovat můžete na těchto kanálech:
Hlavní stream https://www.facebook.com/xbox.cz/
Alternativní https://www.youtube.com/xkotv
Alternativní https://www.twitch.tv/ttr_tv/
Alternativní https://mixer.com/kaja2804

Odměny v Forza 7 Xbox Challenge (komunitní závody)

  • 8000 Kč na nákup závodního vybavení nebo třeba adrenalinového zážitku
  • 3000 Kč na nákup závodního vybavení za 2. místo a další ceny v hodnotě 2000Kč
  • 1500 Kč na libovolný nákup do Microsoft Store za 3. místo

Kalendář závodů

Mugello Full       24. 5. 2020
Silverstone GP  31. 5. 2020
Suzuka Full         7. 6. 2020
Laguna Seca       14. 6. 2020
Circuit de Spa    21. 6. 2020
Nürburgring GP        28. 6. 2020

Nezapomeňte nás sledovat na sociálních stránkách šampionátu:

Projekt Xbox Challenge pro vás připravilo Comm4u s partnery XboxCZTTR TVXboxwebCzech Console Racing, Race Academy
Mediální partneři XKO TV a CzechGamer

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»
29. 05. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #2 Silverstone

V druhém závodě se podíváme na věhlasnou trať Silverstone. První závod nám ukázal hned několik favoritů, takže se máme opět na co těšit!

»