FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Autor: DandyCZEPublikováno: 4.6.2020, 16:21

Publikováno: 4.6.2020, 16:21

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 183 článků

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

Po vítězství v kvalifikačních turnajích a vítězství v první závodě si pozici favority do druhého závodu odnesl Vivid Speed. Na jeho zaváhání čekal druhý v pořadí  Unplished, ten se krásným manévrem dostal hned v začátku závodu na první pozici a tu si až do konce udržel, gratulujeme. Novinkou pro druhý závod bylo i pozávodní studio, kde byl právě VividSpeed, ten prozradil, že tréninku nebylo s ohledem na práci moc a hned po prvních zatáčkách tušil, že na první místo to stačit nebude. Příjemnou reputaci z prvního závodu si odjezdil FreewillLake82, který po technických potížích v prvním závodě si dojel z posledních startovacích pozic pro krásnou 9 příčku.

Velké uznání si zasloužil i cemada96, která si doslova vybojoval místo na bedně, když v posledních kolech dokázal předjet opět krásným manévrem GanzHanze. Zde je dobré poznamenat, že GanzHanz vstupoval do šampionátu, jako náhradník a zatím získal 8 a nyní 4 pozici! Když jsme u těch nováčků, tak Dr4Biker bohužel svůj první závod nedokončil a moc se těšíme na Suzuku, jestli nám se svojí károu něco předvede!


Celkové pořadí najdete zde

Do pořadí promluvili i penalizace a z TOP 10 se asi nejvíce trápili JirkaBruss, který se na seznam hříšníků podíval hned 3 krát, smělě ho ještě „lepším“ výkonem doplnil Lucasscz48 s pěti záseky.
Naše oči míří i na opačnou polovinu tabulky, kdy si to kluci nedarují s postupně se tam začínají vytvářet doslova minišampionáty, které jistě hráče baví. Pro nás diváky je to o to lepší, že dokážeme nacházet stále kvalitní souboje a nám je občas jedno, jestli je to na špici nebo chvostu, pro nás je důležité vidět ty souboje!

Záznam z druhého závodu na Silverstone!

Dost ohlížení, jdeme na třetí závod na Suzuce
Pokud sledujete náš šampionát pravidelně, jistě víte, že pořadí na startu se odvíjejí od výsledků předchozího závodu, ale neplatí vždy, že vítěz jede první. Zrovna třetí závod se řadí opačně, tedy vítěz bude startovat z posledního místa. Bude tedy hodně záležet, jak jezdci dokážou zvládnout přeplněné startovní pole. Je tedy jasné, že my, jako diváci se máme na co těšit. Pro diváky je připravena i mini soutěž o předplatné XGPU.
Závod začíná ve 20:00 v neděli v 7. 6. a těší se na vás realizační tým a  komentátoři Caby a Zoty!

Sledovat můžete na těchto kanálech:
Hlavní stream https://www.facebook.com/xbox.cz/
Alternativní https://www.youtube.com/xkotv
Alternativní https://www.twitch.tv/ttr_tv/
A přijď si s námi pokecat na ofiko Discord pro Xbox Challenge https://discord.gg/kYAYSzV

Odměny v Forza 7 Xbox Challenge (komunitní závody)

  • 8000 Kč na nákup závodního vybavení nebo třeba adrenalinového zážitku
  • 3000 Kč na nákup závodního vybavení za 2. místo a další ceny v hodnotě 2000Kč
  • 1500 Kč na libovolný nákup do Microsoft Store za 3. místo

Kalendář závodů

Mugello Full       24. 5. 2020
Silverstone GP  31. 5. 2020
Suzuka Full         7. 6. 2020
Laguna Seca       14. 6. 2020
Circuit de Spa    21. 6. 2020
Nürburgring GP        28. 6. 2020

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
29. 05. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #2 Silverstone

V druhém závodě se podíváme na věhlasnou trať Silverstone. První závod nám ukázal hned několik favoritů, takže se máme opět na co těšit!

»