Herní záběry ze soulslike Mortal Shell

Autor: tonyskatePublikováno: 11.6.2020, 6:11

Publikováno: 11.6.2020, 6:11

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5209 článků

Možná už jste zaslechli o dalším titulu, který se těžce inspiruje hardcore sérií Dark Souls, která dala vzniknout vlastnímu žánru soulslike. Tentokrát za ním stojí parta 15 ostřílených veteránů herního průmyslu, jejíchž nekompromisní a bezohledná akční RPG Mortal Shell prověří vaši duševní vytrvalost v roztříštěném a pokrouceném světě.  Projekt nezávislého studia Cold Symmetry vás zaujme už svým trailerem, který představuje nádherně vypadající lokace, hrůzostrašné souboje a děsivé nepřátele.

A čím bude tato soulslike hra jiná? Smrtelnými skořápkami, jak zní doslovný překlad názvu hry. Jedná se o zapomenuté ostatky poražených válečníků, jejichž těla můžete obsadit a podstatně rozšířit své podvědomí o různých formách boje. Posedněte skořápu, která bude nejlépe pasovat vašemu stylu a naplno využijte jejího jedinečného zvládnutí dovedností a vylepšení zbraní. Čím silnější vaše spojení s danou skořápkou bude, o to lépe můžete využít jejich vrozených talentů, jež můžete vylepšovat spolu se zbraní, a taktéž studovat temné umění pro nadpřirozené devastující útoky. Souboje budou samozřejmě zcela nemilosrdné a budete muset vyhlížet svou příležitost. Kampaň má být nelineární a sami si rozhodnete, kam se vydáte v bažinatých nížinách, gargantuovské katedrále z obsidiánu a prastaré kryptě zamrzlé na vrcholu hory.

Teď tady máme první záběry z hraní Mortal Shell a neschází ani zcela nový trailer. Tyto materiály nás utvrzují v tom, že Mortal Shell bude skvělý počin, který si ovšem užijí jen ti, kteří budou mít dostatečně pevné nervy na souboje, takže zatím můžete začít trénovat v Dark Souls či Sekiru. Hra vyjde na podzim letošního roku a její hrací doba by měla být okolo 20 hodin, ovšem s takovou obtížností to bude nejspíše více…