Mortal Shell a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 16.11.2021, 15:51

Publikováno: 16.11.2021, 15:51

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5681 článků

Už jste se všichni dostatečně vyblbli v Mexiku ve Forza Horizon 5 anebo působíte zkázu v GTA San Andreas? Tak či onak, tady jsou další hry, které ještě tento měsíc rozšíří nabídku předplatného Xbox Game Pass.

Ještě tento týden můžete očekávat Next Space Rebels (17. listopadu) v níž si zahrajete na hvězdu vesmírného kanálu StarTube. O den později dorazí další novinka v podobě interplanetární záležitosti Exo One (18. listopadu). Zajímavé dobrodružství zažijete také ve Fae Tactics (18. listopadu) jako mladá kouzelnice ve světě plném záhad a nebezpečí, zatímco šílenou až bizarní akci si užijete v banánové My Friend Pedro (18. listopadu).

Novinkou bude taktéž akční RPG Undungeon (18. listopadu), jež slibuje ducha starých her tohoto žánru v moderním designu. Jako jelen se pak pustíte do likvidace poklidného města v Deeeer Simulator (23. listopadu), ovšem daleko větší výzva bude menší soulsovka Mortal Shell (23. listopadu), která dokázala zaujmout už při svém vydání a získáte ji rovnou ve vylepšené edici.

Posledním titulem pak bude satirická strategie Evil Genius 2 (30. listopadu), v níž se stanete mistrným zločincem. Dříve se také objevily tituly Dicey Dungeons a One Step from Eden, které si můžete zahrát už dnes. Ve čtvrtek 18. listopadu bude také dostupný Microsoft Flight Simulator v edici Game of the Year.

15. 11. 2022 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 8 her

Snad vás dnešní přírůstky v podobě exkluzivní výpravné adventury Pentiment od Obsidian Entertainment a taktéž exkluzivní umělecké záležitosti Somerville od spoluautora Limbo a Inside potěšili. Ve zbytku měsíce pak můžete očekávat například střílečky Gungrave G.O.R.E a Insurgency Sandstorm. Posledního listopadu nás pak opustí celkem 8 her, které budou vyřazeny z nabídky předplatného Xbox Game Pass, a to:

»
13. 06. 2021 • Lukáš Urban0

Soulsovka Mortal Shell dostane nový obsah

Náročné hry na hrdiny mají překvapivý úspěch, a tak není divu, že se rodí zajímavé kousky i mimo vysokorozpočtové produkce. Důkazem budiž Mortal Shell, kde se hrdina převtěluje do rozdílných skořápek starých válečníků, čímž se mu mění nejenom vzhled, ale také skladba zbraní a preference postavy. Studio Cold Symmetry nehodlá ještě hru opustit a v průběhu léta naservíruje DLC The Virtuous Cycle. Jeho přesný rozsah není známý, ale video ukazuje nového...

»
25. 02. 2021 • HusekD0

Mortal Shell: Enhanced Edition vychází již příští týden

Společnost Playstack nám s vývojáři ze studia Cold Symmetry oznámili, že se již příští týden dočkáme nextgen upgradu pro hru Mortal Shell. Nová verze bude mít vylepšený jak vizuál, tak i výkon. Majitelé Xboxu Series X budou mít značnou výhodu oproti hráčům se Series S, jelikož Mortal Shell: Enhanced Edition bude podporovat na silnějším zařízení 4K rozlišení a 60 snímků za sekundu, což je u Soulslike hry velká výhoda. Majitelé Series...

»
18. 08. 2020 • Lukáš Urban3

Recenze: Mortal Shell

Ve hrách, všude jako jinde, platí obecná paušalizace. Proto líbí-li se vám série Dark Souls, automaticky se předpokládá, že máte nahráno Sekiro, Code Vein, Necropolis, The Surge či Lords of Fallen. No, pravda je trochu složitější. Z těžko stravitelné RPG větvičky se stala macatá větev, která navzdory totožným prvkům nabízí rozdílné herní zážitky a obtížnosti. A zatím, co svět velkých titulů čeká na Elder Ring, malý tým veteránů servíruje Mortal Shell.

»
06. 08. 2020 • Lukáš Urban1

Temná RPG Mortal Shell otestuje vaše nervy

Milovníci sprostých slov, zpocených rukou a nekonečných opakování zbystřete. Soulsových her už dávno není jak poctivých v mafiánském doupěti, ale přesto se ty opravdu kvalitní špatně hledají. Zařadit by se však mezi ně mohla temná hrdinská pouť jménem Mortal Shell. Jako duše vytažená do rozpadajícího se světa popadneme meč, abychom potrestali ničivou sílu a zlikvidovali děsivé přisluhovače. To vše v rytmu promyšlených soubojů a všudypřítomné smrti. Tudíž klasická hra o čas, při...

»
11. 06. 2020 • tonyskate0

Herní záběry ze soulslike Mortal Shell

Možná už jste zaslechli o dalším titulu, který se těžce inspiruje hardcore sérií Dark Souls, která dala vzniknout vlastnímu žánru soulslike. Tentokrát za ním stojí parta 15 ostřílených veteránů herního průmyslu, jejíchž nekompromisní a bezohledná akční RPG Mortal Shell prověří vaši duševní vytrvalost v roztříštěném a pokrouceném světě.  Projekt nezávislého studia Cold Symmetry vás zaujme už svým trailerem, který představuje nádherně vypadající lokace, hrůzostrašné souboje a děsivé nepřátele.

»