Horor Skyhill: Black Mist se vás pokusí zabít

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 16.8.2019, 15:33

Publikováno: 16.8.2019, 15:33

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3054 článků

Pracovat pro velké korporace bývá terno. Dostanete vlastní mobil, počítač a občas také auto. A když jste opravdu dobří, nestaráte se ani o bydlení. Vděčný zaměstnavatel vás ubytuje do obrovského komplexu, kde si hýčká podřízené. A pak se jednoho dnes něco zvrtne a z ráje se stává peklo. A jak velké, se koncem roku dozvíme díky hře Skyhill: Black Mist.

Zápletka je jasná. Přesto k ní dodejme, že ústřední postavu čeká hodně temná budoucnost. Nemá ponětí o tom, proč se probouzí na zemi. A už vůbec neví, kam se poděla jeho milovaná dcera. Za to bezpečně ví, že po komplexu se prohání podivné bytosti a banda okultistů. Ti mimochodem touží po jeho hlavě. Proč? To samozřejmě neví. Aby toho špatného nebylo málo, v těle mu obíhá podivný vir Black Mist. A tak boj o přežití může začít.

Hru doprovází trailer. Autoři tak chtějí dát na vědomí, že jim v první řadě záleží na příběhu. Ten má být hodně osobní a především důležitý. Survival prvky by rozhodně neměly utlumit vyprávění. Proto i vaše počínání bude trochu volnější. Sami se rozhodnete kudy jít a jak získat další informace nebo důležité léky. O zpestření se postarají drobné hádanky a logické výzvy. Závěrem jen doplnění, že hrát se bude z izometrického pohledu.