Hot Wheels, Age of Empires a další brzy v Game Passu

Autor: tonyskatePublikováno: 26.1.2023, 7:54

Publikováno: 26.1.2023, 7:54

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Jak už jsme vás informovali, přes noc byla do předplatného Xbox Game Pass zařazena naprostá novinka v podobě rytmické akce Hi-Fi Rush od tvůrců The Evil Within, takže si hned teď můžete vyzkoušet novou exkluzivitu. Ovšem ani konec ledna či začátek února nebude na novinky chudý, takže se dejme do toho.

Už zítra nás čeká kultovní střílečka GoldenEye 007 (27. ledna), která původně vznikla ve studiu Rare a nyní byla po mnoha letech věrně přepracovaná pro Xbox včetně achievementů, 4K rozlišení, plynulejšího frameratu a lokálního multiplayeru na rozdělené obrazovce pro čtyři hráče. V pondělí pak rozšíří nabídku přednostní přístup ke hře Roboquest (30. ledna), v níž se musíte probojovat skrze hordy robotů v procedurálně tvořených úrovních, a to buď sami anebo ve dvou.

Jak všichni víme, příští úterý bude patřit legendární strategii Age of Empires II: Definitive Edition (31. ledna), která vůbec poprvé vyjde na konzole Xbox. Více třeba není dodávat, snad jen, že vás čekají stovky hodin historického budování i válčení, nespočet civilizací, map a herních režimů.

Taktéž 31. ledna dorazí ručně malovaná strategická záležitost Inkulinati, která zaujme nejen svým zpracováním, ale i taktickou hloubkou a humorem. Ve stejný den nás pak ještě čeká japonská mlátička JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R.

Přehoupneme se do února, kdy dorazí náročná gotická rogulike tahová RPG Darkest Dungeon (2. února) o psychologických stresech dobrodružství. A nakonec 7. února se předplatitelé mohou těšit na slibované arkádové závody Hot Wheels Unleashed, a to dokonce v edici Game of the Year s dodatečným obsahem.

18. 01. 2023 • tonyskate0

Předobjednejte si Age of Empires II pro Xbox

Čekali jsme opravdu mnoho let, ale 31. ledna se dočkáme kultovní strategie Age of Empires II (Definitive Edition) na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One, a také v cloudovém hraní Xbox. Hra už dokonce byla uvedena do nabídky obchodu Microsoft Store, takže si ji můžete předinstalovat, tedy za předpokladu že máte předplatné Xbox Game Pass anebo tak učinit po předobjednávce. K dispozici je také sada Deluxe, která obsahuje trojici rozšíření Lords...

»
09. 01. 2023 • tonyskate0

Xbox CZ představuje herní novinky na leden

První měsíc roku bývá na hry většinou skoupý, ovšem tento rok tomu tak není, ačkoliv se to vše rozjede až v druhé polovině ledna. Dorazí například japonské kousky Persona 3 a 4 či Monster Hunter Rise, kdy všechny tři tituly hned v den vydání zamíří do Game Passu. Poté nás čeká remake hororu Dead Space, remaster akční RPG Risen a především kultovní strategie Age of Empires II: Definitive Edition pro konzole Xbox....

»
25. 10. 2022 • tonyskate0

Age of Empires míří na konzole Xbox

Milovníci strategií a kultovní série Age of Empires se konečně dočkali, ačkoliv si teda ještě chvíli budou muset počkat. Nejzásadnější hry série, tedy druhý díl, vyjde ve své definitivní edici, tedy Age of Empires II: Definitive Edition, na konzole Xbox 31. ledna 2023. Později tentýž rok pak na Xbox dorazí také Age of Empires IV a doufejme, že včetně češtiny, která dnes byla přidána do PC verze.

»