Naše hodnocení 9

Sea of Solitude

5. 7. 2019 Datum vydání Jo-Mei Games Vývojáři Adventura není lokalizováno Xbox One
05. 07. 2019 • CryLineT1

Recenze: Sea of Solitude

Electronic Arts jsou dlouhodobě v hráčské nemilosti. Možná zcela po právu, možná ze setrvačnosti. Dnes to nebude o lesku a bídě jedné slavné společnosti. Palčivé téma se týká velkých značek a mezi ně nezávislá tvorba nepatří. Právě projekty z dílny EA Originals ukazují přívětivější tvář korporace. Jde o obličej uplakaný, ale hřejivý. Mnohem víc než stadion fotbalových fanoušků. Než otevřený svět s létajícími strážci. A než doutnající bojiště světové války.

»
28. 05. 2019 • tonyskate0

Sea of Solitude od EA vyjde v červenci

V rámci EA Originals, tedy divize společnosti Electronic Arts pro nezávislé a inovativní hry menších studií, jsme se doposud dočkali povedených her jako Unravel, A Way Out či Fe. A teď je na řadě další projekt, který už je oznámen delší dobu, a to emotivní Sea of Solitude od berlínského celku Jo-Mei Games.

»
09. 06. 2018 • Lukáš Urban0

EA PLAY 2018: Sea of Solitude další hrou z programu EA Originals

Jste mladá žena a všechno stojí za staré prkno. Nikdo vás nechápe, nikdo se s vámi nebaví a nikdo vám nedělá společnost. A abychom nezapomněli, z té vší bídy se stanete příšerou. Nový nezávislý titul od Jo-Mei je tak trochu uměleckým projektem a vaším úkolem bude ústřední postavu přivézt zpět do normálního světa. Dobrodružná hra s prvky plošinovek vyjde počátkem příštího roku.  

»