Hudební FUSER opustí obchody

Autor: p.a.c.oPublikováno: 6.12.2022, 17:03

Publikováno: 6.12.2022, 17:03

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2839 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Rytmické či hudební hry nemají v posledních letech na růžích ustláno. Nejen, že jich moc není, ale ještě se jim už nejspíš nedaří oslovit masovější část publika. FUSER vyšel teprve v roce 2020, ale už 19. prosince letošního roku skončí online složka hry, včetně prodeje DLC a hry samotné v digitální podobě. Po tomto omezení budou moct hráči své DJské schopnosti trénovat pouze skrze režim Quick Play a v rámci kampaně. Všechna DLC, která si hráči zakoupili budou také stále k dispozici. „Ještě jednou vám děkuji za vaši podporu a za všechny úžasné mixy v průběhu let,“ řekli Harmonix. Je škoda, že se hra nedokázala více prosadit, protože kvality se ji rozhodně upřít nedaly.

19. 02. 2021 • tonyskate0

Warhammer a FUSER na víkend zdarma

Víkend už naštěstí opět klepe na dveře a stejně tak i další nabídka Free Play Days pro členy Xbox Live Gold a předplatitele Xbox Game Pass Ultimate. Tentokrát se nabízí jen dva tituly, ale na druhou stranu ještě k vyzkoušení dříve nebyly. Jako první se nabízí teprve loni vydaná hudební hra FUSER (1163 Kč) od autorů sérií Rock Band a Dance Central. Hra nabídne více než 100 skladeb, které budete hrát...

»
10. 11. 2020 • p.a.c.o1

RECENZE: Fuser

Postavit se na prkna, co znamenají svět rozhodně není pro každého. Chce to nemít trému, věřit si a nejspíš taky aspoň trochu umět hrát. Jinak diváci naší roli budou asi jenom těžko věřit. O něco lepší by to mohlo být na hudební scéně. Nemám teď na mysli soutěže typu Superstar a další. Myslím být přímo tím, kdo hudbu tvoří a na nějakém hudebním festivalu či akci vystupuje sám za sebe.

»