Warhammer a FUSER na víkend zdarma

Publikováno: 19.2.2021, 7:43

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5692 článků

Víkend už naštěstí opět klepe na dveře a stejně tak i další nabídka Free Play Days pro členy Xbox Live Gold a předplatitele Xbox Game Pass Ultimate. Tentokrát se nabízí jen dva tituly, ale na druhou stranu ještě k vyzkoušení dříve nebyly. Jako první se nabízí teprve loni vydaná hudební hra FUSER (1163 Kč) od autorů sérií Rock Band a Dance Central. Hra nabídne více než 100 skladeb, které budete hrát na virtuálním nonstop festivalu. Druhým kouskem je pak akční RPG Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (172 Kč), v níž se ujmete role Inkvizitora, nejmocnějšího agenta Impéria, jehož úkolem je prozkoumat klášterní pevnost Martyr a očistit ji od Chaosu.

Jako vždy platí, že v rámci Free Play Days vám zůstane všechen herní postup i získané achievementy. Pokud si tedy hru po skončení akce či kdykoliv jindy zakoupíte, můžete navázat tam, kde jste přestali. Už tradičně jsou všechny tituly po dobu trvání akce k dostání za zvýhodněné ceny, které uvedli v závorkách výše.

06. 12. 2022 • p.a.c.o0

Hudební FUSER opustí obchody

Rytmické či hudební hry nemají v posledních letech na růžích ustláno. Nejen, že jich moc není, ale ještě se jim už nejspíš nedaří oslovit masovější část publika. FUSER vyšel teprve v roce 2020, ale už 19. prosince letošního roku skončí online složka hry, včetně prodeje DLC a hry samotné v digitální podobě. Po tomto omezení budou moct hráči své DJské schopnosti trénovat pouze skrze režim Quick Play a v rámci kampaně....

»
10. 11. 2020 • p.a.c.o1

RECENZE: Fuser

Postavit se na prkna, co znamenají svět rozhodně není pro každého. Chce to nemít trému, věřit si a nejspíš taky aspoň trochu umět hrát. Jinak diváci naší roli budou asi jenom těžko věřit. O něco lepší by to mohlo být na hudební scéně. Nemám teď na mysli soutěže typu Superstar a další. Myslím být přímo tím, kdo hudbu tvoří a na nějakém hudebním festivalu či akci vystupuje sám za sebe.

»