Kostičky létají vzduchem s XkoGuru v LEGO Brawls

Publikováno: 22.9.2022, 16:56

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 63 článků

Po dlouhé době, žánrově jiná hra na téma LEGO. V podstatě se jedná o bojovou hru, ve které si vytvoříte svou vlastní Lego postavičku, se kterou pak v tematických arénách svádíte boj proti umělé inteligenci nebo opravdovým hráčům v multiplayer. Tvorba vaší Lego postavičky je velmi rozmanitá a veškeré nové oblečení, zbraně, barvy odemykáte pomocí úspěšného hraní.

Co se týká levelů, tak ty jsou zasazeny tematicky, podle opravdových stavebnic Lego. Například budete bojovovat v arénách z Hidden Side, Jurassic World nebo Ninja Go. Bohužel na můj vkus ve hře těchto levelů je velmi málo, a tudíž se hodně rychle opakují. Jenže to samé musím říci o hraní. Hra není bůh ví jak složitá a po velmi krátké době se stává opakující a hráč ztrácí nadšení z líbivé grafiky a světa Lega.

Po grafické stránce, jak jsem již napsal je hra velmi povedená, a zvláště mladší populaci se bude líbit. Uvidíme, jak Namco Bandai tuto hru bude podporovat a přidávat do ní obsah, nicméně v rámci obsahu při vydání hry je toho velmi málo a to si myslím, že hře může uškodit. Nicméně chválím odvahu vývojářů, že se pustili do zcela jiného Lego žánru, než na jaký jsme doposud zvyklí.

15. 05. 2020 • Lukáš Urban7

LEGO Ninjago Movie Video Game dnes zdarma

Na nic nečekejte a jestli vám jako fanouškům LEGO her chybí do sbírky tři roky starý titul Ninjago Movie Video Games, jděte si ho stáhnout. Až pak si můžete dočíst, že hra, která za normálních okolností stojí 1699 Kč, je ke stažení zdarma. Nejspíš jen dnes, a to bez jakékoliv propagace ze strany Microsoftu nebo Warner Bros. Ale to je vlastně jedno. Titul je ideální zábavou pro celou rodinu, protože...

»
26. 09. 2017 • p.a.c.o0

The LEGO NINJAGO Movie: Videogame má launch trailer

The LEGO NINJAGO film zrovna úřaduje v kinech a nevedeme se mu vůbec špatně. O naší přízeň se pokusí ucházet i hra ze stejného světa The LEGO NINJAGO Movie: Videogame, která se chystá na vydání 6. října. No a jak bývá dobrý zvykem, ani v LEGO světě nesmí chybět launch trailer k nově uvedené hře. Ten je stejně ujetý, jako filmová předloha, což rozhodně neberte jako výtku, ale právě naopak....

»