Léto ve znamení dramatu As Dusk Falls

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 13.6.2022, 7:17

Publikováno: 13.6.2022, 7:17

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3180 článků

Dlouhých osm let pracuje studio Interior/Night na svém debutu. To už je solidní čas potřebný na obsáhlý otevřený svět nebo na rodinné drama plné kostlivců ve skříni, kde jsou osudy postav zdánlivě dané činy jejich rodin. Ano, As Dusk Falls se zaměří na vyprávění o strastiplné cestě jedné rodiny, která měla tu smůlu, že jednoho nešťastného dne potkala jinou rodinu, jejíž řešení tíživé situace nenašlo zrovna vhodné řešení.

Možná i vy nebo vaše okolí nabízí ukázkové příklady lidí, jimž „osud“ připravil nelehké chvíle. Třebaže sami si nemohli vybrat, zda je vůbec chtějí. Hra se zaměřuje na kolektivní vinu rodiny, na oběti přinesené nevinnými a na společnost, jejíž poprava bez soudu patří takřka mezi lidový folklor. Na vás bude činit volby. Buď vy nebo rodina, buď lepší budoucnost nebo okamžité zatracení. Jak daleko zajdete, abyste něco změnili? A chcete to vůbec?

K vydání dojde 19. července, a to včetně nasazení do předplatného Xbox Game Pass. Hrát můžete sami nebo v kooperaci až s osmi dalšími hráči, kteří se připletou do rozhodování a zkomplikují už tak náročný život.

23. 07. 2020 • p.a.c.o0

Interaktivní dobrodružství v As Dusk Falls

Dalším velice zajímavým exkluzivním oznámením se stalo interaktivní vyprávění As Dusk Falls. Příběh a jeho zpracování bude hodně umělecký, ale také hodně intenzivní. As Dusk Falls nám ukáže, jak nevyzpytatelné cesty mohou v životě potkat dvě rodiny, v jejichž kůži budeme hrát a jejich dobrodružství prožívat. Všechny příběhy většinou začínají od začátku, ale zdejší vyprávění se bude odehrávat tak nějak od prostředka, abychom všechny spojitosti mohli objevovat. Ovšem nic nebude zadarmo,...

»