My Brother Rabbit vyjde na podzim

Autor: p.a.c.oPublikováno: 27.6.2018, 18:04

Publikováno: 27.6.2018, 18:04

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2376 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Polští Artifex Mundi si odskočili od „svého“ žánru hledání předmětů a přinesou nám velice hezky vypadající adventuru My Brother Rabbit. Příběh bude plný emocí, jelikož v králičí rodince ochořela dcerka. Rodiče se proto vydávají na cestu, aby sehnali to, co potřebuje. Pozadu nechce zůstat ani její starší bratr, který na celou věc jde jinak a používá sílu představivosti, aby pomohl jak rodičům tak svojí sestře. Při prozkoumávání světa budeme řešit hádanky a to nejen ty na první pohled viditelné, nýbrž i ty, které budeme muset nejdřív odhalit. K tomu bude sbírat květinky, balóny a další věci, abychom se posunuli vpřed.

Malovaná krajina a prostředí vypadají z obrázků opravdu pohádkově roztomile a celá řada z nich bude i velice bláznivá. Dalším důležitým vjemem má být hudba, o níž se postará renomovaný skladatel Arkadiusz Reikowski (Layers of Fear a Seven: The Days Long Gone). Hotovo má být na podzim letošního roku a my už se nemůžeme dočkat. Možná to bude i tím, že se tvůrci podle obrázků a informací nechali inspirovat českými vývojáři z Amanita Design (Machinaruin, Samorost, Chuchel). To by však nemuselo být vůbec na škodu, protože takovéto hry jsou téměř vždy úžasné.

 

20. 09. 2018 • tonyskate1

RECENZE: My Brother Rabbit

Adventur není nikdy dost. Tohoto hesla se držíme už řadu let. Přesto se ale stále méně vyskytují tradiční point-and-click adventury a nahrazují je jejich akčnější či logičtější variance. My Brother Rabbit z obrázků působí jako point-and-click záležitost, ovšem jedná se jen o chytrý kabátek, pod kterým se skrývá klasická hledačka.

»
07. 09. 2018 • tonyskate0

Adventura My Brother Rabbit ještě tento měsíc

Polští tvůrci Artifex Mundi si tento měsíc odpočinou od hledaček a naservírují nám jednu tradiční adventuru. My Brother Rabbit vypráví příběh rodinky, jejichž dcera onemocní. Rodiče se vydávají zajistit léčbu, kterou potřebuje. Je zde ale ještě odhodlaný starší bráška, který chce s pomocí představivosti dosáhnout vyléčení sestřičky. Venkovní svět skrývá drsnou realitu a tak si hodné děti vytvoří snový fantastický svět, v němž si mohou hrát, a přitom jim nehrozí žádné nebezpečí....

»