Připomeňte si hry z gamescomu 2022

Autor: tonyskatePublikováno: 20.9.2022, 13:07

Publikováno: 20.9.2022, 13:07

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5465 článků

Dva nejzásadnějšího veletrhy z celého roku jsou úspěšně za námi a pomalu můžeme začít vyhlížet prosincové The Game Awards, na které si Microsoft určitě něco schoval. Přeci jen toho má na příští rok hodně, ale na gamescomu se soustředit výhradně na ještě letošní hry jako Grounded, High On Life a Pentiment. Nicméně jsme během veletrhu mohli spatřit více než 50 her a všechny vám v rychlosti představí video od týmu Xbox CZ. Která hra vás nejvíce zaujala?

Přijďte se podívat na naše další kanály a zkuste nás podpořit odběrem. Případně moc děkujeme!
Discord – pobavíme se o všem kolem Xbox, ale i mimo něj https://discord.gg/QSkvng7
Náš web – https://www.xboxweb.cz/
Facebook – https://www.facebook.com/xboxweb.cz
Instagram – https://www.instagram.com/xboxweb/
Twitter – https://twitter.com/Xboxwebcz
TikTok – https://www.tiktok.com/@xboxweb
Twitch – https://www.twitch.tv/xkotvcz
Trovo – https://trovo.live/s/xkotv

25. 08. 2022 • tonyskate0

Exkluzivní Pentiment vyjde v listopadu

Microsoft své vysílání ze stánku Xbox odstartuje dnes ve 14:00 a sledovat jej budete moci na YouTube. Součástí pochopitelně bude i exkluzivní hra Pentiment od Obsidian Entertainment, která na gamescomu dostala datum vydání. Toto výpravné dobrodružství dorazí 15. listopadu do předplatného Xbox Game Pass a zavede nás do bavorských Alp 16. století. Tady se jako úspěšný malíř octnete uprostřed vražd a intrik, a bude jen na vás, abyste všem záhadám...

»
13. 06. 2022 • Lukáš Urban0

Oznámena detektivní hra Pentiment

Tvůrčí tým Obsidian se rozhodl, že si své působení v Xbox Game Studios vydře až do posledního člena a sází jednu hru za druhou. I když The Outer Worlds 2 jsou v daleké budoucnosti a Avowed asi nepříliš blíž, vydá studio dokončený Grounded a k němu už v listopadu netradičně vypadající středověkou záležitost Pentiment. Jistě, na první pohled nejde o nic převratného, ale nehaňte novou známost před sundáním oblečení.

»