Sekání trávy nové generace pro Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 1.12.2021, 10:26

Publikováno: 1.12.2021, 10:26

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5196 článků

Kreativita některých studií nás nepřestane nikdy udivovat a po nespočtu různých simulátorů, nedávno dorazil také Lawn Mowing Simulator, tedy simulátor sekání trávy, což je dle naší recenze příjemná oddechovka. Pokud jste se ještě na nových konzolích Xbox Series X|S nevydali do Británie zahájit svou kariéru profesionálního sekače trávy, můžete tak učinit už zítra, protože Lawn Mowing Simulator dorazí do předplatného Xbox Game Pass. Můžete se tedy pomalu chystat na licencované sekačky od prestižních výrobců jako STIGA, Toro či SCAG, plnění různých zakázek napříč třemi herními režimy, kdy postupně oceníte i různé příslušenství a především od základů vybudujete vlastní byznys, abyste mohli navíc najímat zaměstnance, kupovat reklamu, spravovat finance a rozšiřovat svůj podnik.

Hra také nedávno dostala rozšíření Ancient Britain, které vás zavede na čtyři zcela nová místa včetně stonehedge, ovšem toto DLC už není součástí předplatného.

13. 08. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: Lawn Mowing Simulator

Jsou věci, které se prostě stanou, ať děláme, co chce. Jednou z nich je i to, že pokud máte někdo kolem svého domu nebo na zahrádce trávu, dřív nebo později zase vyroste. Nezbude pak nic jiného, než ideálně po nedělním obědě vzít sekačku nebo naskočit na traktůrek a vyrazit vstříc té zelené džungli. Vedlejším efektem pak je, že z vás i sousedi mají radost. Zkrátka tráva roste ať chceme nebo ne, takže...

»