Srpen 2020 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 28.7.2020, 17:00

Publikováno: 28.7.2020, 17:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5523 článků

Předplatné Xbox Game Pass už zcela zastiňuje nabídku her zdarma Games with Gold pro členy Xbox Live Gold, protože už hodně dlouho se neukázal titul, který by nás mile překvapil. Minulé WRC 8 samozřejmě nebyly vůbec špatné, ale ani v srpnu nečekejte vyloženě zázraky.

Hned na začátku měsíce se na Xbox One dočkáme titulu Portal Knights, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Tato 3D sandbox akční RPG vás pozve na náhodně generované ostrovy, na nich můžete vybudovat prakticky cokoliv včetně své postavy a velkolepých zbraní. Souboje jsou pak taktičtějšího rázu, neschází bossové a především vás zaujme barvitá grafika spolu s kooperací pro dva hráče na jedné konzoli či až čtyři online. Druhým titulem je online robotí akce Override: Mech City Brawl, která by možná zaujala více, kdybyste si ji mohli zahrát sólo, ale i tady můžete počítat s kooperací až pro čtyři hráče.

Na Xboxu 360, potažmo Xbox One díky zpětné kompatibilitě, vás bude čekat povedené závody MX Unleashed, ovšem uvidíme, jestli obstojí ve zkoušce času. Více zábavy byste si mohli užít s vesmírnou střílečkou Red Faction II, která vás pochopitelně zavede na planetu Mars, jejíž obyvatele utiskuje zkorumpovaný diktátor Sopot.