XkoGuru ukazuje první misi Call Of Duty MWII

Publikováno: 5.11.2022, 4:27

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 66 článků

Nový díl Call Of Duty, k mé radosti je opět pod taktovkou Infinity Wardu. To je pro mě osobně, taková pojistka kvality, protože to co tito hoši vyprodukují, je vždy jak má být a hlavně zážitek ze hry je skutečně silný. A když k tomu připočítám, že se vracím k dílu, který se točí kolem moderní, potažmo aktuální války, nemůže z toho být nic jiného, než kvalita.

My se dnes nebudeme dívat na multiplayer, který je bez pochyby hlavním tahákem každého z posledních dílů COD, ale podíváme se na první minuty z kampaně této hry. Projdeme si první level, abychom si něco ukázali z příběhu, ale zároveň neprozradili nic, co by vám dalo spoiler.

Pokud si to shrneme, máme zde neskutečnou grafiku, skvělý gameplay, jak je tomu u každého dílu, a v neposlední řadě napínavý příběh. To je kampaň pro nové Call Of Duty. Ano, hra obsahuje stále bugy, ale to není nic co by nevyřešil prvotní patch. U multiplayer je to krapet horší, ale řekněme si upřímně, tak je to vždy a během pár měsíců bude zážitek zcela jiný. Pojďme se tedy podívat na naše staré tváře, které znáte z minulých dílu a začneme rovnou v nebezpečném Arabském státě Al Mazrah.

28. 07. 2023 • tonyskate0

Nová sezóna Modern Warfare II & Warzone se blíží

Už pátá sezóna Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone nabídne nečekaný příběhový zvrat, nálož bezplatného obsahu pro obě hry i oslavy 50. výročí hip hopu. Co se týče zmíněného zvratu, tak následující větu případně vynechejte, ať se vyhnete spoilerům: Velitel Philip Graves byl považován za mrtvého, nicméně Graves žije a jednotka 141 dokonce úspěšně zajistila bojovou hlavici. Konec spoileru, ovšem spatříte jej i v traileru :-).

»
17. 07. 2023 • tonyskate0

Sony oželí hry Activision Blizzard, aby získala více Call of Duty

Už od loňského ledna, kdy Microsoft oznámil akvizici společnosti Activision Blizzard, která by snad dnes měla být ukončena, se řešilo, jak to bude s Call of Duty na PlayStationu. Nevydávat jednu z největších herních značek na této platformy by nedávalo finančně smysl, nicméně Sony to chtěla mít na papíře.

»
20. 04. 2023 • p.a.c.o0

Vyzkoušejte multiplayer Modern Warfare 2

Až do 26. dubna trvá akce, během které si mohou zájemci vyzkoušet akcí nabitý multiplayer pro zatím poslední díl série Call of Duty s podtitulem Modern Warfare II. Možnost hrát zdarma dorazila ku příležitosti uvedení třetí obsahové sezóny a rozhodně toho nenabízí málo. Jak si můžete prohlédnout na infografice níže, k vyzkoušení je 10 map a 12 herních módů, takže ochutnáme opravdu to hlavní, čím se nový díl může pyšnit....

»
14. 02. 2023 • waggon0

Xbox Weeks Deals – 14.2.2023 až 21.2.2023

Sice na svátek všech zamilovaných nebyl oznámen žádný speciální výprodej, ale když trochu přimhouříme oči, tak za valentýnský můžeme považovat ID@Xbox Gaming Together Sale, který, jak již název napovídá, je cílený na hraní alespoň ve dvou. Slev je opět hodně, ovšem jak již název napovídá, bude se tentokrát jednat spíše o hry od nezávislých studií. No a pak tu máme pokračovaní slev od 2K a Ubisoftu z minulého týdne. V seznamu se nachází...

»
17. 01. 2023 • tonyskate0

Dominujte ve Warzone 2.0

Call of Duty nám loni bylo naservírováno ve dvojité dávce, když vyšlo nejen regulérní pokračování Modern Warfare II, ale také nová verze free-to-play hitu Warzone. Warzone 2.0 přináší mnoho nového včetně obsáhlé mapy, ovšem neméně důležité je i správné nastavení ovladače a prvků hry, abyste zvládli dominovat nad soupeři. Více už vám prozradí přiložené video od Xbox CZ.

»
21. 11. 2022 • tonyskate0

Vrhněte se do akce v Call of Duty Warzone 2.0

Tento rok jsme se dočkali dvojité nálože Call of Duty. Nevyšel totiž jen tradiční díl s příběhovou kampaní a multiplayerem, ale taktéž povýšila free-to-play variace Warzone. Warzone 2.0 nabízí novou mapu Al Mazrah, nový gulag, zbraně, bojovou techniku a mnoho dalšího, což vám blíže představí nové video od týmu Xbox CZ.

»
15. 11. 2022 • p.a.c.o0

Warzone 2.0 dostává launch trailer

Očekávaný Warzone 2.0 už pomalu klepe na naše konzole, jejichž disky se budou pro změnu klepat nad tím, kolik místa si z nich hra ukrojí. Podle posledních informací to bude 115 GB, takže kdo má pomalejší internet, jistě rád využije možnosti hru předstáhnout. Co se obsahu týče, čeká nás nový režim DMZ, nové multiplayerové mapy, nové kooperativní hraní v rámci Special Ops – High Ground a samozřejmě nová mapa Al-Mazrah pro samotný...

»
04. 11. 2022 • p.a.c.o0

RECENZE: Call of Duty: Modern Warfare II

Za sebe musím říct, že v žánru čistokrevných stříleček posledních pár let opravdu strádám. Ty časy, kdy jich do roka vyšlo několik a člověk si mohl vychutnat nespoutanou jízdu s vůni střelného prachu po kolena v krvi nepřátel, jsou ty tam. Zůstalo pouze pár přeživších, a ještě méně z nich vychází každý rok. Poslední stálící je v tomto směru Call of Duty, které rok co rok přináší nový díl. Výhodou téhle série je fakt, že...

»