XKOTV Live ohlašuje návrat streamů

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 5.5.2020, 17:23

Publikováno: 5.5.2020, 17:23

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3185 článků

Určitě mluvím i za druhého Lukáše, když řeknu, že čas strávený ve vaší společnosti patřil k tomu nejzásadnějšímu v našem působení zde na webu a na kanálu XKO TV. Na YouTube si nás pravidelně pouštěla malá, leč důležitá základna fanoušků, která se nám stala třetí rodinou, herním gangem a takovými kamarády do deště. Bohužel zásahy z vyšší moci vedly k několika neuváženým krokům, jejichž následky se podepsaly na zhoršení atmosféry a následném ukončení streamů. Z mé strany pak šlo i o osobní důvody.

I když uběhla nějaká doba, stále jste se nás ptali na streamy. Váš zájem přitom neopadl ani po opakovaných negacích z naší strany. Jedním z důkazů o zájem redakční videotvorby jsou naše recenze, které se díky vám stávají důležitou součástí webu. Za což především já mnohokrát děkuji, protože jsem takový úspěch nečekal. Posledním kopancem k rozhoupání byl neplánový stream Sea of Thieves, kde jsme až na pár výjimek naplnili „skupinu štamgastů“ a zavzpomínali na staré časy. A tak to tedy zkusíme. Ještě jednou a naposledy.

Od příštího týdne se vrátí večerní seance, které ponesou obecné pojmenování XKOTV Live. Nebudeme si hrát na okázalá jména, přehnané grafiky nebo horečné prezentace. Prostě si dva redaktoři sednou k hraní a vy se k nim můžete připojit. Tím je jasné, že se do éteru vrací Lukáš a Lukáš. Někdy každý sám, někdy spolu a někdy možná s někým dalším. A co vám chceme nabídnout? To, co čekáte a možná i pár překvapení.

Pod XKOTV Live se toho ukryje hodně. Primárně se pojedou konzolové hry pro Xbox One. Opravdu zajímavé novinky, kooperativní fláky, to nejlepší z Xbox Game Pass Ultimate a to, co nás baví. Díky předplatnému občas zabrousíme i na PC, odkud bychom v budoucnu rádi vytáhli hlavně Microsoft Flight Simulator. Pokud se nějaký den trefíme do herní akce nebo poutavého turnaje, rádi se zapojíme nebo pokecáme. A nakonec je tu kreativní tvorba, která by mohla navázat na skinování ve Forze.

Možností je hodně. Našeho zápalu neméně. A najde se i prostor pro vás. Streamy se pokusíme navázat na staré schéma vysílacích dní. Čas začátků se bude pohybovat od 18:00 do 19:00, jak dovolí práce a povinnosti. Výhradním a jediným kanálem bude YouTube. Žádné experimenty, žádná přesouvání jinam. No a teď vy. Jelikož program teprve ladíme, dejte v komentářích vědět, co se vám líbilo, co byste chtěli vidět a co naopak vidět nemusíte. Určitě nevyjdeme vstříc všem, ale pokusíme se najít rozumný kompromis. Předem děkujeme a už se těšíme.

P. S. Abychom mohli dát streamům šanci, něco muselo skončit. V rodinném kruhu jsme zpopelnili podcasty XKO MAG. Na YouTube je najdete stále, nicméně jejich audio podoba se patrně vytratí s koncem května. Pracujeme na archivaci a přesunu jinam.