Zimní soutěž se Steep: Redakce proti fanouškům

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 5.2.2018, 14:11

Publikováno: 5.2.2018, 14:11

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3053 článků

Vyzýváme vás na souboj. Sejdeme se za úsvitu na svahu, výběr zbraní je v naší režii a říkáme předem, bude to bolet. Zima je v plném proudu, olympiáda doslova za dveřmi, a protože obojí se snoubí ve hře Steep, vyhlašujeme dvojitou soutěž o tematické předměty a olympijské rozšíření Road to the Olympics. Za poskytnuté ceny vděčíme společnosti Conquest, které tímto velice děkujeme. K oběma částem naší soutěže potřebujete jen základní hru Steep, Xbox One a připojení k internetu. Nic víc, nic míň. Pokud dáváte přednost sólo jízdě, padne vám do noty naše dlouhodobá část, ale pokud vám nevadí poměřit síly s dalšími, týká se vás úterní večer, kdy se postavíte v online soubojích naší redakci.

Sjezd k olympiádě
Možná nehrajete rádi pod tlakem s ostatními lidmi, ale za to máte hořící koudel u zadku a kopce jsou vaším druhým domovem. Pak je tu pro vás týdenní výzva, kterou jsme zasadili do překrásného prostředí Aljašky. Vše se odehrává na jediném svahu, během jediné disciplíny, proto byla vybrána záměrně náročnější trasa SPYDER Challange, která by měla být dostupná bez nutnosti velkého progresu ve hře. Zapojení do soutěže je přitom jednoduché – odjedete trať v co nejkratším čase, výsledek vyfotíte mobilem a spolu s gamertagem nahrajete pod příslušný příspěvěk na facebooku. K níže uvedenému popisu soutěže jsme připravili i přehledný videonávod:

 • Je vyžadováno vlastnictví základní hry Steep.
 • Soutěžní trať najdete na Aljašských kopcích jako Spyder Challenge.
 • Aby byl výsledný čas hrou započítán, musíte projet všemi checkpointy.
 • Po dojetí do cíle se vrátíte do nabídky hry a opět najdete soutěžní výzvu.
 • Svůj dosažený čas vyfotíte.
 • Ten, i s vaším gamertagem, vložíte do patřičného příspěvku na facebooku.
 • Soutěž probíhá od 5. do 11. února.
 • Soutěž je přístupná hráčům žijícím na území Česka a Slovenska.

Ceny od společnosti Conquest Entertaiment:
• autor nejrychlejšího času 
získá sadu DLC Road to the Olympics (rozšíření, USB flash disk, hrníček, plakát, samolepky)
dva náhodně vybraní z odpovědí na FB obdrží tematické dárkové předměty

Pokud vám není něco jasné, nebojte se zeptat v komentářích – rádi upřesníme, vysvětlíme, navedeme či poradíme.

Vyhlášení: Jsme velice rádi za vaši účast v soutěži a děkujeme za ni. Ze všech obdržených výsledků byl nejrychlejší Strejdapavel s časem 1:48:19, který tak získává hlavní cenu. Dva náhodně vybraní, kteří dostanou dárkové předměty, jsou AstrixSKFelixDaCostaCZ. Všichni tři budou kontaktování prostřednictvím služby Xbox Live kvůli adrese. Dodací lhůta cen jsou dva týdny.

Dostaň Luka a jeď!
Jelikož náš sponzor byl opravdu štědrý, jsou další tři sady s rozšířením k mání v online klání. K němu dojde během úterního streamu, kdy p.a.c.o (aka Luk83) vezme postupně dvě trojice hráčů a vyzkouší jejich dovednosti v rozličných výzvách. Nic není předem dané, takže se ke slovu mohou dostat lyže, snowboard nebo wingsuit. Vše bude probíhat online v rámci streamu, jehož moderátorem bude druhý Lukáš (ChaosteoryCZ). Ten také dohlédne na regulérnost soutěže a zároveň bude redakčního kolegu pobízet k lepším výsledkům. Jelikož skupinu mohou tvořit jen čtyři soutěžící (p.a.c.o + tři hráči), pojede se na dva vítězné závody. Pokud vyhraje člen redakce, pojede se závod další, protože si ceny rozhodně nechceme nechat pro sebe.

 

K účasti toho příliš nepotřebujete – opět základní hru, připojení k internetu a navíc jen odhodlání změřit síly se skutečnými hráči. Chceme, aby dostalo šanci co nejvíce hráčů, tedy šest (3 hráči po dvou skupinách), tudíž je zakázaná vícenásobná účast. Každou skupinu tak obsadí noví lidé. Výběr bude probíhat jednoduše: p.a.c.o vyhlásí během streamu otevření „náboru“ a první tři, kteří se mu připojí do hry, pojedou. Vítěz dvou závodů bude pak vyhlášen ve streamu a později kontaktován přes Xbox Live ohledně doručení výhry. Vyhrazujeme si právo upravit nábor jezdců podle aktuální situace a možností. Začátek soutěže je naplánován na úterý 6. února, od 19:00 https://www.twitch.tv/xko_tv.

 1. jízda – vítěz výherního balíčku GT FelixDaCostaCZ – Gratulujeme!
 2. jízda – jelikož se objevil problém s připojením na servery, cenu přesouváme na jiný termín.

Podrobné informace:

 • Je vyžadováno vlastnictví základní hry Steep a stabilní internetové připojení
 • Soutěž bude odstartována 6. února, v 19:00
 • Přidejte si gamertag Luk83 mezi přátele, abyste se mohli snáze připojit do redakční hry
 • Zúčastnit se můžete pouze jednou, šanci vyhrát tak má minimálně šest hráčů
 • V případě „vypadnutí“ některého hráče, bude jeho pozice nabídnuta čekajícím náhradníkům.
 • Skupina pojede tak dlouho, dokud některý z účastníků nebude mít na kontě dva vítězné závody. Podmínkou je, porazit vždy admina soutěže.
 • Necháváme si právo upravit podmínky průběhu soutěže s ohledem na počet účastníků a stav hry.

I tady platí, že případné dotazy zodpovíme v komentářích níže nebo přímo během streamu. Přejeme hodně štěstí a těšíme na líté souboje v bílé peřině.

07. 02. 2018 • Lukáš Urban10

První šťastlivec se raduje z rozšíření pro Steep

Přesně dle plánu proběhla včera od 19:00 online soutěž o dva balíčky do hry Steep. Konkrétně šlo o rozšíření Road to the Olympics, hrníček, flash disk, klíčenku, plakát a samolepky. Takže parádní ceny, které jen tak nenajdete. Příležitost vyhrát jeden ze dvou balíčků mělo šest lidí a po lítém boji s naší redakcí se z prvního balíčku radoval FelixDaCostaCZ. Klání o druhý balíček nám překazily technické peripetie, a tak se soutěž...

»
09. 01. 2018 • p.a.c.o0

RECENZE: Steep – Road to the Olympics

Krásné zimní období plné sněhu a aktivit na lyžích nebo snowboardu bude mít letos pěkné sportovní vyvrcholení, o které se postarají zimní olympijské hry v Jižní Koreji. Svátek sportu to rozhodně bude, i když mnozí k tomu jistě mají svá ale. Na olympijské licenci se pokusí něco „trhnout“ i vývojářský dům Ubisoftu, který do své hry Steep přináší rozšíření Road to the Olympic.

»