Avengers ožívají v Marvel Heroes Omega

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.4.2017, 11:00

Publikováno: 9.4.2017, 11:00

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3184 článků

A spolu s nimi plejáda superhrdinů známá jak z komiksu, tak z filmového plátna. Během jara se na naši konzoli podívá free-to-play titul kombinující MMO a RPG žánry, který nabídne celkem 38 postav z univerza Marvel. Konzolová verze s dovětkem Omega je portem PC hry Marvel Heroes, vydané už v roce 2013 studiem Gazillion Entertainment. Kdo nemá problém s F2P politikou, může se pomalu těšit na 9 příběhových kapitol plných soubojů a možnost vyzkoušet si bezplatně kompletní nabídku postav.

V samém úvodu, kterému vévodí Prologue, dostaneme do rukou Avengers čelící na Times Square útoku Ultrona. Po osahání základních principů přijde ke slovu první část kampaně, kterou autoři zasadili do věznice Raft a po jejímž splnění nastane odměna v podobě Eternity Splinters (herní měna) a výběr prvního hrdiny. Ať už si vyberete kohokoli, mějte na paměti, že všechny charaktery jsou zdarma hratelné do úrovně 10. Přesto si je dobře vybírejte, protože ve chvíli, kdy vyčerpáte herní měnu, musíte sáhnout do peněženky.

Maximální hranice postavy se ukrývá na úrovni 60, přičemž po levelu 25 se odemkne Synergie přinášející bonusy. Při honu za co nejlepší komiksovou sestavou nemusíte přitom utratit ani korunu, alespoň to autoři tvrdí. Eternity Splinters lze totiž získat jak z nepřátel, tak prostým pravidelným hraním. Ještě, než hra vyjde, čeká nás uzavřená beta verze, o níž se více informací teprve dozvíme.