Bohemka v pondělí ukáže exkluzivní hru pro Xbox

Autor: chaosteoryczPublikováno: 8.6.2018, 14:30

Publikováno: 8.6.2018, 14:30

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1939 článků

No opravdu, tohle není špatný vtip, ale holá skutečnost potvrzena samotným studiem Bohemia Interactive. Vše, co zatím víme, vychází ze zpráv na oficiálních twitterových účtech. Jak studio, tak vývojář Petr Kolář propagují obrázek, na kterém je minutovník, pistole, nůž, náboje do brokovnice (pravděpodobně) a noviny s titulkem „Atomic bomb hit Europe“. Hned vedle je ve stole vyrytý nápis, lákající na další díl pořadu Inside Xbox a datum 11. června. Funkční je také kanál na streamovací službě Mixer, kde obrázek běží jako animace. Že půjde o exkluzivní titul potvrdil sám Petr Kolář, zatímco jiný tweet promuje chod na Unreal Enginu 4.

Víc nevíme, a tak můžeme popustit z uzdy fantazii. Bohemia Interactive dělá převážně akční nebo válečné hry, viz Operation Flashpoint, ARMA nebo „nekonečný příběh“ DayZ. Obrázek do obdobné škatulky zapadá, ale kam ho specifikovat? Příspěvky na twitteru mají slogan „What if humanity falls“, což s titulkem v novinách věstí survival žánr. A proč je na stole minutovník? Na to si odpovězte protiotázkou: „Který režim momentálně musí být nacpaný úplně všude?“ Jasně, battle royale. Možná slyšíme trávu růst, ale z dostupných náznaků nám vyplývá hra všichni proti všem. Co myslíte vy? Bude mít Xbox vlastní exkluzivní battle royale?

 • MustaffaSKS

  Jako ze by k PUBG pridal MS dalsi battle royale hru? Hm parada…😒

 • Jaroslav Houdek

  To bude nějaká blbost, jako třeba Operation Flashpoint ve zpětné kompatibilitě. Ale rád bych se mýlil.

  • Jirka Waggon

   tohle nemá se zpětnou nic spolecneho. Jinak OF není blbost, ale jedna z nyjvyraznejsich her.

   • Jaroslav Houdek

    Špatně jsem se vyjádřil. Nemyslel jsem, že by to byla blbá hra, ale že jejím přidáním do zpětné by asi velké vlny neudělali. Přece jen zestárla. To kdyby oznámili Arma 4 jako xbox exkluzivku, to by bomba byla.

 • JEDI onemanarmy

  ja bych bral Ylands na xbox

  • StriderCZ

   Taky tak. Žánr Battle royal jde zcela mimo mne.

 • StriderCZ

  Loňská E3 v podání MS byla ve stylu: Xbox one X + všechny hry 4k60fps. Možná, že letošním hlavním motem MS bude důraz na spojení excluzivka + Game Pass.
  S nástupem GP totiž výraz excluzive dostává zcela jiný význam jak pro hráče, tak pro herní vývojáře.
  Těžko řict, jak funguje herní byznys v případě zařazení hry do seznamu v GP, nicméně zejména pro onlinovky je to výhodné spojení. Kdyby pro nic jiného, tak v době uvedení hry na trh máte velkou herní zásobu hráčů, kteří hru vyzkouší a hra zbytečně nezapadne….