Březen 2022 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 24.2.2022, 17:06

Publikováno: 24.2.2022, 17:06

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5690 článků

Kvalita her zdarma pro členy Xbox Live Gold se v březnu docela udrží a můžete tak očekávat poměrně pestrý výběr včetně starších kousků z Xboxu 360.

Prvním titulem bude rouge-lite The Flame in the Flood, které vás pozve na cestu po řece napříč zapomenutou Amerikou, kde to zrovna moc nežije. V náhodně generovaném světě pak budete muset přežít, vyrábět předměty, a hlavně se vyhýbat různým predátorům. Fanoušci míčových her pak mohou očekávat pouliční fotbal Street Power Football na arkádový způsob s různými triky a dovednostmi.

Z Xboxu 360 dorazí skvělá akční RPG Sacred 2: Fallen Angel, v níž se můžete vydat kampaní Světla či Stínu do rozlehlého světa plného úkolů, postav, soubojů a především dobrodružství. Posledním titulem bude pěkně vypadající plošinovka SpongeBob’s Truth or Square, kde si hlavní roli střihne SpongeBob v kalhotách při záchraně receptu Krabby Patty.

24. 02. 2016 • tonyskate0

RECENZE: The Flame in the Flood

Tento týden na Xbox Live dorazila dobrodružná hra The Flame in the Flood, v níž bojujete o přežití. A aby toho nebylo málo, tento titul spadá do kategorie rougelike, takže permanentní smrt je na denním pořádku stejně jako shánění surovin pro přežití. Jedná se o zajímavý koncept, jehož vyzkoušení jsme neodolali a nyní vám přinášíme naši recenzi.

»